Przejdź do treści

Jesteś w mieście, a marzy Ci się pojeździć na desce? Jest na to rada!

Jest takie miejsce w Warszawie, dzięki któremu zapomnisz o tym, że pogoda płata figle.

Otwarty właśnie Royal Snowpark Wilanów, niedaleko Pałacu w Wilanowie, umożliwia wszystkim fanom śnieżnych sportów na zapewnienie sobie udanego spędzenia wolnego czasu. Bardzo fajna inicjatywa, która ma szansę stać się kolejną atrakcją Miasteczka Wilanów.

Na Klimczaka 1 w Warszawie stoi wielka konstrukcja. Jej zadaniem jest imitowanie górskiego stoku. A wszystko do dyspozycji dla mieszkańców i turystów przez najbliższe dwa miesiące. Nawierzchnia nie odbiega od profesjonalnie przygotowanych stoków, a sztuczne naśnieżanie, każdego dnia zapewni idealne warunki. Ustawione na konstrukcji różne przeszkody, pomogą narciarzom i snowboarderom na szlifowanie swoich umiejętności.

Dla najmłodszych także przygotowano wiele atrakcji. Specjalny, płaski teren, który pozwoli im na naukę jazdy na nartach i desce. Snowpark zaprasza wszystkich od 3 lat wzwyż.

Co najważniejsze, większość atrakcji będzie bezpłatna, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Gdzie się zapisać? Wszystkie informacje znajdziecie na facebookowym profilu miejsca. Stok czynny od rana do wieczora. Polecamy!