CHANEL podbija kosmos

chanel-podbija-kosmos-kolekcja-jesien-zima-201718

Pokazy Chanel są z gatunku tych, które nie przejdą nie szeroko skomentowane. Tym razem dom mody Karla Lagerfelda chce… podbić kosmos.

„Dawno temu Chanel była przeżytkiem. Ubierała tylko żony lekarzy w Paryżu. Nikt inny nie chciał tego nosić. Chanel kojarzyło się z tandetą i słabą jakością.” – takimi słowami Karl Lagerfeld, zakończył swój pierwszy pokaz dla domu mody Chanel w 1983 roku. Dzisiaj można powiedzieć, że to on wyznacza trendy?

Każdy pokaz marki Chanel, to iście unikalne doświadczenie. Wybiegi tego domu mody są organizowane w skrupulatnie zaplanowanym temacie, czasem to goście tworzą scenografię. Widzieliśmy pokazy, które odbywały się w zainscenizowanych barach, serwerowniach czy japońskim domu dla lalek. Tym razem wybór padł na loty kosmiczne.

Kolekcja Jesień-Zima 2016/17, to podróż w nieznane. Zobaczymy tutaj wspaniałe tkaniny. Nie mogło również zabraknąć wisienki na torcie jaką są ponadczasowe żakiety z tkanin bouclé (rzędza pętelkowa, ozdobnie skręcona przędza z pętelkami lub węzełkami). Najciekawszym elementem są torebki, które nie są może do końca użyteczne, ale nawiązują do kosmicznej kolekcji Karla. Obejrzyjcie i przenieście się z nami w kosmos. Kolekcja do kupienia od wzreśnia br.