Tinder Select – tylko dla wybranych

tinder-select-tylko-dla-wybranych

Obiecałem sobie, że odpuszczę temat portali randkowych, bo sam nigdy z żadnego nie korzystałem. Jednak Tinder przerwał moje milczenie. W sieci pojawiły się informacje odnośnie specjalnej wersji aplikacji.

Podstawowa wersja jest powszechnie znana. Jednak pokuszę się o przypomnienie jej funkcjonalności, w razie gdyby ktoś nie miał pojęcia, o co chodzi. Instalujemy Tindera na smartfonie z systemem android lub iOS. Następnie zakładamy darmowe konto i już! Teraz możemy przeglądać zdjęcia osób, które zostały dopasowane do wybranych przez nas filtrów i decydować, czy jesteśmy danym użytkownikiem zainteresowani czy nie.

Wszystko uległo zmianie, gdy TechCrunch ujawnił informacje o sekretnej wersji Tindera, która została stworzona z myślą o celebrytach, modelkach oraz milionerach. Niestety jednak nawet gdy należysz do jednej z wymienionych grup lub po prostu się z nią identyfikujesz, to mam złą wiadomość – to nie wystarczy. Do Tinder Select dostają się tylko osoby, które otrzymają specjalne zaproszenie.

Zdjęcie: TechCrunch 

Wybrani użytkownicy mają szansę zapraszać nowych kandydatów, jednak ponoć nawet to podlega weryfikacji “systemu”. Stałych kryteriów po prostu nie ma, ale krążą plotki, że pod uwagę brany jest również poziom pożądania, czyli stosunek pozytywnych opinii na twój temat w zwykłej wersji aplikacji.

Użytkownicy, którzy dostali zaproszenie do ekskluzywnego grona, mogą jednocześnie przełączać się między wersją podstawową oraz select. Produkt na rynku jest od około pół roku i korzysta z niego mniej więcej 1% wszystkich użytkowników Tindera. Media nagłośniły sprawę, jednak firma nie zajmuje żadnego stanowiska w tej sprawie. Ja natomiast zastanawiam się, kto był pierwszą osobą, która otrzymała zaproszenie do Tinder Select, a idąc dalej – ciekawe czy na liście znajdują się polskie nazwiska?