Lynn Yaeger – caryca Vogue w Polsce

Swoją obecnością wieczór uświetniły również polskie gwiazdy.

Rozpoczęły się trwające cztery dni 18-ste urodziny Domu Mody Klif, na które prosto z Nowego Jorku przyleciała jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek modowych na świecie – Lynn Yaeger. Wśród polskich gwiazd, które pojawiły się na wydarzeniu były między innymi Weronika Rosati, Roma Gąsiorowska, Olga Bołądź, Karolina Gilon, czy Ewelina Rydzyńska. Dodatkowo, na wydarzeniu pojawili się influenserzy tacy jak Modny Tata i Gosia Boy.

Dom Mody Klif od 18-tu lat jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Zaproszenie Lynn Yaeger miało na celu podkreślenie charakteru miejsca jakim jest warszawski Klif. Lynn Yaeger to bowiem nie tylko nieprzeciętny wygląd. Lynn jest redaktorem mody magazynu Vogue oraz Vogue.com. Pisze także regularnie do The New York Times, a jej artykuły dotyczące mody pojawiają się w takich tytułach jak Style Magazine, Travel & Leisure, czy The Village Voice. To także kwintesencja nowojorskiego stylu życia, to niekonwencjonalny styl bycia, oraz błyskotliwy humor. To również bogate doświadczenie, ogromna wiedza i świetne pióro. Lynn studiowała historię sztuki, która oprócz zagwarantowania jej odpowiedniego backgroundu, aby stać się ekspertem w dziedzinie mody, pozwoliła jej obcować z artystami i obserwować ich sposób wyrażania siebie. Efekty tego okresu w jej życiu, widzimy do dzisiaj.

Wydarzenie poprowadzone zostało przez Macieja Dolegę, dziennikarza i prezentera telewizyjnego, który na co dzień związany jest ze stacją TVN. Wstępem do krótkiego wykładu Lynn, który traktował o indywidualizmie w modzie, związku między sztuką a modą oraz światowych trendach, był przeprowadzony przez Macieja Dolegę wywiad. W urodzinach udział wzięły gwiazdy, influenserzy oraz dziennikarze, silnie związani ze światem mody. Gwiazdami, które pojawiły się na wydarzeniu były między innymi Roma Gąsiorowska, Olga Bołądź, Karolina Gilon, czy Ewelina Rydzyńska.