(C)hamski fryzjer? Taki powinien być!

Brody powróciły na stałe do mody. Po okresie królowania gładkich policzków, zarost znów triumfuje. Ale oczywiście nie chodzi tu o dziko zapuszczone brody, ale elegancki i zadbany zarost oraz fryzury. Właśnie takie usługi oferuje nowo otwarty w Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 Hamski Barber.

Zwykle to kobiety spędzały długie godziny w salonach fryzjerskich, podczas gdy mężczyźni wybierali szybkie strzyżenie. Może wynikało to po prostu z faktu, że przygotowana dla nich oferta nie była dostatecznie bogata? Dziś mężczyźni mogą wreszcie zadbać o swój wygląd w kompleksowy sposób.

W salonie Hamski Barber modni panowie, jak również ich synowie, mogą wystylizować fryzurę. Dodatkowo mogą doprowadzić swoją brodę lub wąsy do wymarzonego stanu. Nieważne czy chcą podążać za najnowszymi trendami, inspirować się klasykami z przeszłości czy stworzyć coś naprawdę fantazyjnego.

Jak twierdzi właściciel salonu, broda mówi o tobie wszystko, więc warto skorzystać z porad i talentów profesjonalistów, żeby zaprezentować najlepszy możliwy zarost. Nie każdy styl pasuje do każdego typu twarzy, więc samodzielne eksperymenty mogą skończyć się różnie. Barber od razu powie, co sprawdzi się i doda szyku.

Nam najbardziej spodobał się sam wystrój lokalu. To nie jedyny barber w naszej okolicy, ale chyba ten ma najprzyjemniejsze, męskie wnętrze. No i buteleczki odpowiednich trunków robią swoje!

Hamski Barber jest otwarty w Royal Wilanów od poniedziałku do czwartku od godziny 10.00 do 20.00, w piątki i soboty od 9.00 do 21.00 i w niedziele od 11.00 do 18.00.