Bolia – prawdziwy skandynawski design w końcu w Polsce!

Bolia – nowa duńska marka mebli wreszcie na polskim rynku. Nowy wymiar skandynawskiego designu nad Wisłą

Bolia – nowa duńska marka mebli wreszcie na polskim rynku. Nowy wymiar skandynawskiego designu nad Wisłą.

Showroom Brovarna4 dołącza dziś do ponad 36 concept store’ów z Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech i Holandii oraz sieci partnerów w ponad 30 krajach. Brovarna4 jako pierwszy showroom w Polsce oferuje meble, oświetlenie z kolekcji Bolia oraz prezentuje je w swoich wnętrzach.

Wartości firmy Bolia wyrażają hasła: Ludzie, Kreatywność, Jakość. Dlatego, w przeciwieństwie do wielu innych marek, współpracuje ona na stałe z zespołem 50 projektantów, którzy tworzą jej portfolio, składające się z ponad 250 produktów. Choć designerzy pochodzą z różnych krajów, ich projekty charakteryzuje nowoczesny, skandynawski design: czyste linie, prostota, naturalne materiały.

Jednocześnie odznaczają się one dużą praktycznością i ergonomicznością. Znakiem firmowym Bolii jest subtelne rozmieszczanie akcentów z wykorzystywaniem kontrastowych kolorów, dopracowany detal, niebanalne zestawienia. Inspiracją pozostaje klasyka, którą projektanci dostosowują do potrzeb człowieka XXI wieku.

Wszystkie meble są robione na miarę zgodnie z filozofią tailor made. Jednocześnie ręczna produkcja w warsztatach w Danii i krajach europejskich oraz wykorzystanie wysokiej klasy materiałów gwarantuje niepowtarzalność każdego przedmiotu, a przy tym jego trwałość i zachowanie wyglądu na lata. „Bolia to wysokiej klasy skandynawski design w bardzo rozsądnej cenie.

Dlatego cieszymy, że to właśnie Brovarna4 jako pierwszy zaprezentuje go polskim klientom – mówi Adam Jaszkowski przedstawiciel showroomu Brovarna4.

Jednak Bolia to nie tylko meble i oświetlenie. To także akcesoria, szereg dodatków i przedmiotów do użytku codziennego: stylowe torebki i aktówki, wysmakowane etui na przybory do pisania, niebanalna w kształtach elektronika czy nawet… zapach. Nie wspominając o ścieżce dźwiękowej.

– „Po prostu chcemy naszym klientom dostarczać dobrze zaprojektowane przedmioty wysokiej jakości. Dla nas liczy się styl. I widzimy, że coraz bardziej liczy się on też dla klientów z Europy Środkowej, w tym z Polski. Dlatego dzięki Borvarnej4 możemy teraz jeszcze bardziej podzielić się z nimi naszym spojrzeniem na świat i naszą filozofią” – mówi Adam Jaszkowski z showroomu.

Meble i akcesoria Bolii można oglądać z showroomie Brovarna4 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19.00 oraz w soboty od 11.00 do 16.00.