Mariusz Przybylski Wiosna/Lato 2018

bylismy-pokaz-najnowszej-kolekcji-mariusza-przybylskiego

Mariusz Przybylski słynie z połączenia klasyki z ogromną artystyczną fantazją. Tym razem projektant zaskoczył gości energetyczną i zróżnicowaną stylistycznie prezentacją czterech linii ubrań, a do każdej z sylwetek dobrano odpowiedni model butów ECCO, partnera wydarzenia.

Goście mieli okazję zobaczyć projekty inspirowane motywami ze wspólnej kolekcji t-shirtów Mariusza Przybylskiego i koszykarza Marcina Gortata. Kolorowe stylizacje idealnie komponowały się z modelem ECCO SHAPE BLOCK w odcieniu spokojnego beżu. Białe stroje kąpielowe zestawiono z niezwykle wygodnymi ECCO SOFT 8, nadającymi całości sportowego stylu. Mocnym akcentem kolekcji duńskiej marki jest model ECCO COOL 2.0, którego również nie zabrakło na wybiegu. Do zwiewnych sukienek i klasycznych garniturów idealnie pasowały czarne szpilki z linii POINT oraz eleganckie męskie pantofle ILLINOIS. W salonach marki już niebawem będzie można spotkać te i inne modele z linii SHAPE z kolekcji na sezon AW17.

Na pokazie pojawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Magdalena Mielcarz, Monika Olejnik, Filip Bobek, Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz blogerki Jessica Mercedes i Macadamian Girl. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także czołowych stylistów oraz dziennikarzy związanych z branżą mody.