Kochamy to! Piękne opakowania to nie wszystko. One na prawdę działają!

kochamy-piekne-opakowania-one-prawde-dzialaja

Naturalne płyny do czyszczenia podłóg YOPE to uzupełnienie serii środków czystości. Mają takie same kompozycje zapachowe, jak nasze dotychczasowe preparaty do sprzątania – płyn uniwersalny i płyn do łazienki. Dzięki temu idealnie się dopełniają, a świeży zapach na długo wypełnia cały dom. Do wyboru: soczysty Bambus, orzeźwiająca Zielona Herbata lub elegancka Francuska Lawenda.

Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyny do podłóg YOPE skutecznie usuwają zanieczyszczenia i kurz, nie rysują i nie pozostawiają smug. Po myciu, czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk. Mają zastosowanie do powierzchni twardych, takich jak: terakota, linoleum, marmur, parkiet, blaty, okna, drzwi.

Naturalne płyny do podłóg YOPE nie zawierają: parabenów, SLES, PEG, SLS, EDTA, barwników, enzymów, fosforanów, rozpuszczalników organicznych, wosku pszczelego, surowców petrochemicznych. Stworzyliśmy je w 99% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia. Wszystkie są bezpieczne dla środowiska i ulegają biodegradacji. Odpowiednie dla wegan – bez składników pochodzenia zwierzęcego.

BAMBUS – naturalny płyn do czyszczenia podłóg Charakter zapachu: lekki i świeży jak sorbet cytrusowy.

ZIELONA HERBATA – naturalny płyn do czyszczenia podłóg
Charakter zapachu: orzeźwiający, delikatny, lekko słodki, jak mrożona herbata.

FRANCUSKA LAWENDA – naturalny płyn do czyszczenia podłóg
Charakter zapachu: klasyczny, kwiatowy, elegancki, jak luksusowa woda kolońska.

Pojemność: 1000 ml / Sugerowana cena: 14,99 zł

Produkty YOPE są dostępne zarówno w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

Marka YOPE pojawiła się na polskim rynku jako spełnienie marzeń o stworzeniu unikalnych produktów codziennego użytku. YOPE wyróżniają trzy kluczowe cechy: RECEPTURY (ponad 90% naturalnych składników, bez parabenów, SLS, SLES, PEG i silikonów), ZAPACHY (wyszukane, ciekawe i trwałe), DESIGN (oryginalne opakowania). W ofercie YOPE znajdują się mydła łazienkowe, kuchenne, uzupełniające je balsamy do ciała i rąk, kremy do rąk oraz środki czystości. Kosmetyki YOPE są opracowywane we współpracy z dermatologami. Dzięki ich ogromnemu doświadczeniu są całkowicie bezpieczne i łagodne dla skóry.