Przejdź do treści

Kochamy to! Piękne opakowania to nie wszystko. One na prawdę działają!

Naturalne płyny do czyszczenia podłóg YOPE to uzupełnienie serii środków czystości. Mają takie same kompozycje zapachowe, jak nasze dotychczasowe preparaty do sprzątania – płyn uniwersalny i płyn do łazienki. Dzięki temu idealnie się dopełniają, a świeży zapach na długo wypełnia cały dom. Do wyboru: soczysty Bambus, orzeźwiająca Zielona Herbata lub elegancka Francuska Lawenda.

Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyny do podłóg YOPE skutecznie usuwają zanieczyszczenia i kurz, nie rysują i nie pozostawiają smug. Po myciu, czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk. Mają zastosowanie do powierzchni twardych, takich jak: terakota, linoleum, marmur, parkiet, blaty, okna, drzwi.

Naturalne płyny do podłóg YOPE nie zawierają: parabenów, SLES, PEG, SLS, EDTA, barwników, enzymów, fosforanów, rozpuszczalników organicznych, wosku pszczelego, surowców petrochemicznych. Stworzyliśmy je w 99% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia. Wszystkie są bezpieczne dla środowiska i ulegają biodegradacji. Odpowiednie dla wegan – bez składników pochodzenia zwierzęcego.

BAMBUS – naturalny płyn do czyszczenia podłóg Charakter zapachu: lekki i świeży jak sorbet cytrusowy.

ZIELONA HERBATA – naturalny płyn do czyszczenia podłóg
Charakter zapachu: orzeźwiający, delikatny, lekko słodki, jak mrożona herbata.

FRANCUSKA LAWENDA – naturalny płyn do czyszczenia podłóg
Charakter zapachu: klasyczny, kwiatowy, elegancki, jak luksusowa woda kolońska.

Pojemność: 1000 ml / Sugerowana cena: 14,99 zł

Produkty YOPE są dostępne zarówno w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

Marka YOPE pojawiła się na polskim rynku jako spełnienie marzeń o stworzeniu unikalnych produktów codziennego użytku. YOPE wyróżniają trzy kluczowe cechy: RECEPTURY (ponad 90% naturalnych składników, bez parabenów, SLS, SLES, PEG i silikonów), ZAPACHY (wyszukane, ciekawe i trwałe), DESIGN (oryginalne opakowania). W ofercie YOPE znajdują się mydła łazienkowe, kuchenne, uzupełniające je balsamy do ciała i rąk, kremy do rąk oraz środki czystości. Kosmetyki YOPE są opracowywane we współpracy z dermatologami. Dzięki ich ogromnemu doświadczeniu są całkowicie bezpieczne i łagodne dla skóry.