Równowaga i harmonia – Bang&Olufsen na sezon Jesień/Zima 2017

Seek serenity, czyli najnowsza kolekcja B&O PLAY, to efekt spotkania dwóch, z pozoru odmiennych światów – technologii oraz mody. Do stworzenia serii limitowanych głośników i słuchawek bezprzewodowych inspiracji szukano wśród najnowszych trendów w modzie oraz wnętrzarstwie.


W tym sezonie marka podąża za głosem, który przypomina nam, że prostota i harmonia są ponadczasowe.. Kolorystyka kolekcji jest odzwierciedleniem magicznej gry światła, które spowija niezwykłe krajobrazy jesiennej Japonii. Jednocześnie każdy z koloró w odnosi się do innej pory w ciągu dnia. Dzięki temu kolekcja Seek Serenity to również kompletna historia o Kraju Kwitnącej Wiśni, co dodatkowo widać w samej kampanii oraz filmie, który jej towarzyszy. Lilia (llilac), fiolet (violet), głęboki brąz (umber) oraz szarość (vapour) – tak prezentuje się paleta barw dostępnych na sezon jesień/zima 2017.

Domeną produktów B&&OO PLAY jest ich wysoka ja kość i dbałość o wykończenie. Dzięki nowej tonacji materiały takie jak skóra, czy aluminium zyskały zupełnie nowego, nieco delikatniejszego charakteru. W ten sposób powstała linia, która będzie idealnym dopełnieniem jesiennej garderoby..

W skład jesiennej kolekcji B&&OO PLAY wchodzą:

  • Beoplay P2: Osobisty, niezaprzeczalnie piękny przenośny głośnik, który z łatwością zmieści się w Twojej kieszeni – model zaprojektowany przez Cecilię Manz możesz mieć zawsze przy sobie . W kolekcji jesień/zima dostępny w kolorach: Lilac, Umber oraz Natural.
  • Beoplay H4: Najnowszy projekt Jakoba Wagnera – kolejny model wśród nausznych słu chawek bezprzewodowych B&&OO PLAY. Co je wyróżnia? Prosty i nowoczesny design oraz przystępność cenowa. W kolekcji jesień/zima dostępne w kolorach Vapour oraz Violet.
  • BBeo play H5: Stworzone przez Jakoba Wagnera bezprzewodowe, całkowicie przenośne słuchawki douszne z kategorii premium.. Zaprojektowane z myślą o tych,, którzy nie tylko kochają muzykę, ale również aktywny styl życia.. W kolekcji jesień/zima dostępne w kolorze Vapour .
  • Beoplay A1: Kolejny model w rodzinie bezprzewodowych, przenośnych głośników B&&OO PLAY. Swój piękny, minimalistyczny design zawdzięcza Cecili Manz. W kolekcji jesień/zima dostępne w kolorach Umber oraz Violet .