Anthony Vacarello nie daje za wygraną Saint Laurent Wiosna/Lato 2018

anthony-vacarello-daje-wygrana-saint-laurent-wiosnalato-2018

Anthony Vacarello w kolekcji postawił na to z czego jest znany. Dużo skór, drapowań i zabawa konstrukcja. Podczas zorganizowanego na paryskim Place do Varsovie wybiegu, mogliśmy zobaczyć nie tylko dobrą modę i kunszt projektanta, ale także kilka smaczków, które na pewno staną się hitem nadchodzącego sezonu. Jednym z nich bedą na pewno wysokie kozaki ozdobione frędzlami. Czuję, że będzie to numer jeden na liście zakupowej wielu fashionistek.

W kolekcji było bardzo dużo odsłoniętych nóg, rzeczy, które miały je wyeksponować, a nieco ukryć kobiecą figurę. Weźmy chociażby olbrzymie futrzane sukienki, które bardziej wyglądały jak nadmuchany balon, połączony z burleskowym sznytem odsłoniętych nóg. Na szczęście obyło się bez nadęcia.

fot. materiały prasowe

Prostota przekazu i niezliczone brawa, świetnie wpisały się w otwarcie paryskiego tygodnia mody. A wszystko to w iście bajkowej scenerii francuskiego szyku. Bo co może być bardziej paryskie niż wybieg na którego „końcu” stoi wieża Eiffla?

Wśród modelek nie zabrakło rozchwytywanej ostatnio córki Cindy Crawford – Kai Gerber, jej chudych nóg oraz muzy projektanta i naszej dumy narodowej Anji Rubik. Jej nogi sięgały dosłownie do nieba. Niezmiennie od lat moja faworyta wybiegowa.