Aplikacja tygodnia – VSCO CAM

aplikacja-tygodnia-vsco-cam


Pokaż mi swój Instagram, a powiem Ci, kim jesteś i… czy używasz VSCO CAM. Jeśli lubisz piękne, ostre i klimatyczne zdjęcia – nie możesz przejść obojętnie obok tej aplikacji.


VSCO CAM to jedna z najpopularniejszych darmowych aplikacji do obróbki zdjęć dostępnych na systemach iOS i Android. W czym tkwi sekret tej aplikacji? Z pewnością ważnym elementem wyróżniającym ten program jest… prostota. Zaskoczenie? Być może, ale design apki jest naprawdę minimalistyczny, ale przez to bardzo stylowy. Nie ma tu przeładowania funkcjami i panuje logiczny porządek.

Drugim walorem jest wewnętrzna funkcja aparatu fotograficznego, w której możliwe jest ustawienie ekspozycji i ostrości w dwóch różnych punktach, co znacznie uprzyjemnia i usprawnia pracę. Jednak najistotniejszą zaletą aplikacji są niezliczone ilości przepięknych presetów, które w kilka sekund zmieniają przeciętne zdjęcia w totalne perełki.

Dodatkowo program zintegrowany jest z dedykowaną platformą do publikowania fotografii. Znajdziecie tam najlepsze prace autorów z całego świata. Niektóre z ujęć robią wrażenie!

VSCO Cam dla Androida w Google Play – pobierz (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vsco.cam)
VSCO Cam dla iOS-a w App Store – pobierz
(https://itunes.apple.com/us/app/vsco-cam/id588013838)

Krzysztof

redaktor naczelny