Odkryj w sobie artystę – Festiwal „Przerób-my” vol.3

odkryj-artyste-festiwal-przerob-vol-3

Na co dzień pracownik wielkiej korporacji, po godzinach artysta! Może jeszcze nie chcecie się przyznać, ale wiem, że wśród was są tacy, którzy idealnie pasują do tego zdania.


Ile osób po trudzie 8-godzinnej, ciężkiej harówki zaszywa się w swoim domowym mini warsztacie i oddaje twórczym zajęciom? Wiem, nie każdy zarabia na swoich rękodziełach, ale ile radości potrafi sprawić wykonanie czapki na drutach dla córki siostry wujka ze strony mamy koleżanki z pracy? W końcu każdy otarł się kiedyś o wyroby własnej roboty, czy były to kartki świąteczne, czy spodnie pochlapane farbą. Specjalnie dla was mamy coś szytego na miarę!

Co robicie w sobotę 21 października? Jeśli nie macie konkretnych planów, to pozwólcie, że przedstawię wam moją propozycję. Ubierzcie się w dobry nastrój, zabierzcie ze sobą uśmiech i wbijajcie na Mińską 65 – tak, zgadza się – do starej drukarni. Właśnie tam odbywa się 3. edycja festiwalu „Przerób-my„.

W dużym skrócie to impreza zrzeszająca wszystkich twórców od rękodzieła, szycia przez rzemiosła aż do upcyklingu. W tym roku oprócz warsztatów i pokazów można się spodziewać m.in.

  • konkursu dla projektantów mody,
  • spotkania z twórcą – Jimim Odgenem, hostem programu „Rzeczy od-nowa” w HGTV,
  • konkursu eco kreatywności, który poprowadzi Yan Cieśla i Rob in Wood,
  • spotkania z uznaną blogerką i znawczynią rękodzieła Qrkoko,
  • meetingu z mistrzami pracy ze szkłem

i wiele, wiele innych – w sumie aż 2500 metrów kwadratowych – atrakcji.

Na koniec informacja najważniejsza – udział w imprezie i wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest darmowy.

A jeżeli chcesz zaprezentować swoje umiejętności i produkty jako wystawca, spokojnie, jeszcze nie jest za późno – wystarczy wypełnić formularz

Tak się składa, że oczy-mag.pl zostały partnerem tego wydarzenia i nasza redakcja – oprócz wsparcia pisemnego – zamierza pojawić się na Mińskiej 65 osobiście i nie ukrywam, że na pewno coś przerobi-MY!