Na co dzień pracownik wielkiej korporacji, po godzinach artysta! Może jeszcze nie chcecie się przyznać, ale wiem, że wśród was są tacy, którzy idealnie pasują do tego zdania.

Na co dzień pracownik wielkiej korporacji, po godzinach artysta! Może jeszcze nie chcecie się przyznać, ale wiem, że wśród was są tacy, którzy idealnie pasują do tego zdania.


Ile osób po trudzie 8-godzinnej, ciężkiej harówki zaszywa się w swoim domowym mini warsztacie i oddaje twórczym zajęciom? Wiem, nie każdy zarabia na swoich rękodziełach, ale ile radości potrafi sprawić wykonanie czapki na drutach dla córki siostry wujka ze strony mamy koleżanki z pracy? W końcu każdy otarł się kiedyś o wyroby własnej roboty, czy były to kartki świąteczne, czy spodnie pochlapane farbą. Specjalnie dla was mamy coś szytego na miarę!

Co robicie w sobotę 21 października? Jeśli nie macie konkretnych planów, to pozwólcie, że przedstawię wam moją propozycję. Ubierzcie się w dobry nastrój, zabierzcie ze sobą uśmiech i wbijajcie na Mińską 65 – tak, zgadza się – do starej drukarni. Właśnie tam odbywa się 3. edycja festiwalu „Przerób-my„.

W dużym skrócie to impreza zrzeszająca wszystkich twórców od rękodzieła, szycia przez rzemiosła aż do upcyklingu. W tym roku oprócz warsztatów i pokazów można się spodziewać m.in.

  • konkursu dla projektantów mody,
  • spotkania z twórcą – Jimim Odgenem, hostem programu „Rzeczy od-nowa” w HGTV,
  • konkursu eco kreatywności, który poprowadzi Yan Cieśla i Rob in Wood,
  • spotkania z uznaną blogerką i znawczynią rękodzieła Qrkoko,
  • meetingu z mistrzami pracy ze szkłem

i wiele, wiele innych – w sumie aż 2500 metrów kwadratowych – atrakcji.

Na koniec informacja najważniejsza – udział w imprezie i wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest darmowy.

A jeżeli chcesz zaprezentować swoje umiejętności i produkty jako wystawca, spokojnie, jeszcze nie jest za późno – wystarczy wypełnić formularz

Tak się składa, że oczy-mag.pl zostały partnerem tego wydarzenia i nasza redakcja – oprócz wsparcia pisemnego – zamierza pojawić się na Mińskiej 65 osobiście i nie ukrywam, że na pewno coś przerobi-MY!

 

Categories: Design