Nowoczesność i wygoda w hiszpańskim stylu – Sfera debiutuje w Polsce

CH Wroclavia i warszawska Galeria Mokotów to dwa miejsca, gdzie jeszcze w październiku swoje pierwsze butiki otworzy Sfera – hiszpańska marka należąca do grupy Il Corte Ingles. Dla Klientów oznacza to możliwość znalezienia szerokiego asortymentu bardzo nowoczesnych w designie i jednocześnie wygodnych ubrań.

Czerpiąc inspirację z późnych lat 80. i wczesnych 90., zespół projektantów stworzył kolekcję, której głównym motywem jest kobieca siła. Ramiona i podkreślone, rzeźbione wręcz ramiona i rękawy nadają klasycznym ubraniom nowoczesnego charakteru, który w połączeniu z super kobiecymi sylwetkami tworzy bezprecedensowe, warstwowe total looki.

W zimowej odsłonie kolekcji znajdziemy natomiast minimalistyczne propozycje dla nowoczesnych kobiet, które lubią eksperymentować ze stylem, tworząc nieco androgeniczny look.

fot. materiały prasowe

W tym sezonie wszystkie oczy zwrócone są ku talii, która zajmuje centralne miejsce w sylwetce, a tradycyjne koszule czy kraciaste marynarki uszyte są w taki sposób, by ją podkreślić. Quasi-architektoniczna kolekcja staje się lżejsza dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów. Satynowe bieliźniane sukienki połączone z frędzlami nadają ubraniom dynamiki i wprawiają je w ruch.

Kolekcja marki Sfera to propozycja dla prawdziwej „working girl”, która nie boi się bawić modą i wie, że patrząc w przeszłość jest w stanie wykreować styl kobiety przyszłości.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe