Idealne selfie? Zapomnij! Teraz czas na selfie z podbródkiem

idealne-selfie-zapomnij-teraz-czas-selfie-podbrodkiem

Ta dziewczyna udowadnia, że nie potrzeba doczepianych rzęs, wydatnych ust i wąskiej talii, by zostać rozpoznawalną instagramerką. Jaki jest zatem jej przepis na sukces? Może to Was zaskoczyć, ale ta 21-letnia dziewczyna z Bostonu postanowiła robić sobie zdjęcia… z podbródkiem z każdego miejsca na świecie!


Michelle Liu, znana na Instagramie jako @chinventures, uwielbia podróżować i robić piękne zdjęcia. Jednak co ją wyróżnia? Właścicielka profilu o zabawnym podtytule „Chinchelle Travel”, postanowiła zbojkotować wszelkie trendy panujące na Instagramie, ponieważ czuła, że nie jest w stanie dorównać sztywnym standardom zdjęć, które umieszczane są przez większość użytkowników tej platformy. Uznała, że ukazywanie podbródka, to idealny pomysł, by pokazać, że istnieje alternatywa wobec podrasowanego, nienaturalnego i nierealnego piękna, które lansowane jest na tym popularnym serwisie.

Jej profil stał się już viralem, a internauci ochoczą podpisują się pod jej zabawną metodą, której – jak przyznaje sama Michelle – głównym celem jest przede wszystkim… wywoływanie na twarzach ludzi uśmiechu. To działa! I my również się uśmiechamy.