B&O Play M3 – Muzyka zyskuje znaczące miejsce w domu

Kolumna Beoplay M3 została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowana przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, aby zapewniać doskonałe wrażenia dźwiękowe w nowoczesnym domu.

„Nasze domowe głośniki bezprzewodowe są projektowane zgodnie z koncepcją, że dźwięk powinien mieć znaczące miejsce w domu. Według tej koncepcji ludzie są ważniejsi od technologii i należy projektować głośniki przykuwające uwagę z samych właściwych powodów: świetnego dźwięku, prostoty obsługi oraz wzornictwa ocieplającego wnętrze. Beoplay M3 to ucieleśnienie tej wizji i jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do rodziny tę kompaktową, a zarazem potężną kolumnę głośnikową” – mówi John Mollanger, dyrektor generalny B&O PLAY.

Wygląd kolumny Beoplay M3 jest oparty na prostej sylwetce. Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie kolumny Beoplay M3: wymiennej osłony, dzięki której kolumna Beoplay M3 przybiera styl danego wnętrza. Beoplay M3 ma osłonę przednią z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny – stworzonej przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat – lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O PLAY.

Natychmiastowe rozpoczęcie słuchania muzyki i funkcja Multiroom

Kolumna została zaprojektowana z myślą o użytku domowym. Można wybrać natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth, strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia przenośnego do kolumny lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji Multiroom. W przypadku ostatniej opcji można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O PLAY lub Bang & Olufsen z obsługą funkcji Multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfonie.

Wypełnij dom doskonałym dźwiękiem

Połączenie indywidualnie zaprojektowanych dynamicznych głośników wysokotonowych, dużej mocy wzmacniacza, zaawansowanego przetwarzania sygnału cyfrowego i końcowego dostrojenia przez inżynierów dźwięku z Bang & Olufsen wyznacza nowe standardy wysokiej jakości przy zachowaniu bardzo kompaktowej konstrukcji.

Obsługa Apple AirPlay 2

Kolumna Beoplay M3 ma wbudowaną obsługę technologii Chromecast, Beolink Multiroom, Apple AirPlay i QPlay 2.0. W 2018 roku Beoplay M3 będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2, pozwalającą przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki z każdego urządzenia iPhone na domowych głośnikach B&O PLAY oraz Bang & Olufsen.

Ceny i Dostępność

Kolumna Beoplay M3 jest wprowadzana na rynek w dwóch kolorach: naturalnym i czarnym, a niebawem pojawią się odmiany w kolorach sezonowych. Głośnik Beoplay M3 jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł w sklepach B&O, na stronie www.beoplay.com/m3 oraz u wybranych zewnętrznych sprzedawców detalicznych od 9 listopada 2017 r.