4F z kolejnymi drużynami na Igrzyskach Olimpijskich!

W Rydze odbyła się prezentacja kolekcji na Zimowe Igrzyska w PyeongChang 2018, przygotowanej przez markę 4F dla Łotewskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Każdy komplet odzieży sportowej składa się z ubrań na ceremonię otwarcia, odzieży treningowej i codziennej oraz akcesoriów — łącznie 45 elementów.


Przy tej kolekcji dołożyliśmy wszelkich starań, aby połączyć najnowocześniejsze technologie, takie jak wysokiej jakości bezszwowe tkaniny oddychające i materiały wodoodporne z tradycyjnymi elementami łotewskimi — na przykład barwy narodowe Łoty: biel, szarość i czerwień łotewska, jak również specjalny symbol siły i jedności Łotewskiej Reprezentacji Olimpijskiej: warkocz — powiedział Igor Klaja, prezes zarządu spółki OTCF, właściciela marki 4F.

Dziś, prezentujemy drugą kolekcję ubrań dla łotewskiej delegacji olimpijskiej, która powstała przy współpracy z polską marką 4F. Jej działalność znacząco rozwinęła się od kiedy rozpoczęliśmy współprace, bo dzisiaj ubrania sygnowane marką 4F są przygotowywane już dla sześciu Komitetów Olimpijskich: polskiego, serbskiego, greckiego. Chorwackiego, macedońskiego i łotewskiego — powiedział Aldons Vrublevskis, przewodniczący Łotewskiego Komitetu Olimpijskiego.

Dzięki projektantom i całemu zespołowi kreatywnemu 4F, który pomógł stworzyć ubrania dla zespołu Łotwy. Jesteśmy pewni, że ubrania wykonane przez 4F pomogą naszym sportowcom osiągnąć cele w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich PyeongChang 2018 i innych ważnych wydarzeniach sportowych od 2018 do 2020 roku. Z całego serca popieramy nasz zespół, który będzie bronił honoru kraju w PyeongChang.

Nowa identyfikacja wizualna łotewskiej drużyny pozwoliła nam dobrze wyglądać i być dumnym z samych siebie już na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w sierpniu 2016 roku. Dlatego mam nadzieję, że ubrania przygotowane na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyeongchang pozwolą naszym zawodnikom stać na tle innych krajów.