Marta Hennig ambasadorką Puma!

Wyróżnia ją profesjonalne podejście do treningu oraz zaangażowanie i naturalność. Marta Hennig, ambasadorka PUMA i autorka bloga Codzienniefit.pl nie wyobraża sobie życia bez sportowych wyzwań, którymi codziennie dzieli się z tysiącami internautów.


Marka PUMA swoją współpracę z Martą rozpoczęła niedługo po tym, jak trenerka wygrała w konkursie Next Fitness Star 2017 magazynu Women’s Health. Dziś motywuje do ćwiczeń na blogu, YouTube, Facebooku i Instagramie w najnowszych kolekcjach treningowych sportowego giganta.

„Udowadniam, że można być fit bez wyrzeczeń i grubego portfela. Jestem trenerem przygotowania motorycznego, trenerem personalnym i instruktorem fitness. Sport od samego początku był jedną z najważniejszych części mojego życia – prawie 9 lat trenowałam lekkoatletykę, a teraz sama trenuję innych.”

14-15 listopada, ambasadorka PUMA wzięła udział w pierwszym Team Faster Summit w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 trenerów PUMA z całego świata. Razem wzięli udział w specjalnie przygotowanych treningach i rozwijających warsztatach. Lekcje baletu pod okiem tancerek z New York City Ballet czy treningi siłowe z Lewisem Hamiltonem to tylko przykłady zaskakujących zajęć jakie przygotowała PUMA.

Obserwuj @PUMAPoland oraz @codzienniefit i bądź na bieżąco ze wszystkimi wspólnymi projektami!