Re:CYCLE czyli drugie życie ubrań – Viktor&Rolf dla Zalando

Na nadchodzący sezon Viktor&Rolf wraz z Zalando przygotowali kolekcję… recyklingową.

Drugie życie ubrań

Holenderski duet projektantów nigdy nie stronił od odważnych projektów. Miłośnicy mody wzdychają na sama myśl o kolejnym pokazie. Najnowsza kolekcja stworzona dla Zalando to kwintesencja ekologicznego trendy, który co raz szerzej pojawia się w modowym światku.

„Dla nas haute couture było zawsze polem do eksperymentów. Wraz z nadchodząca kolekcją stworzoną wspólnie z Zalando wprowadzamy duch ekologicznej mody, dostępnej dla każdego. Dajemy nowe życie zapomnianym przedmiotom.”Viktor&Rolf

Niepowtarzalny design połączony z dbałością o planetę

Nowa definicja mody oparta na strategicznym podejściu do ochrony środowiska to szansa, na której wszyscy skorzystamy. Projekty z kolekcji Viktor&Rolf x Zalando to propozycje dla świadomych kobiet, które oprócz designu zwracają uwagę na pochodzenie tkanin. Wpleciona w nowatorskie ubrania idea ponownego wykorzystania materiałów stuprocentowo oddaje charakter marki. Słynący z zamiłowania do nietypowych i zaskakujących konceptów duet w 17 modelach ukrył kwintesencję DNA swojego domu mody. Przeznaczone do codziennego użytku ubrania barwnie urozmaicą casualowe outfity.

Nawiązujące do barokowych form fasony dodadzą szyku i nonszalancji twoim stylizacjom. Odważ się wyrazić siebie i postaw na eklektyczną spódnicę ze zwiewnego tiulu ozdobioną kolorowymi patchworkowymi akcentami. Dobierz do niej jasny T-shirt z falbanami lub sportową bluzę inspirowaną wiktoriańskim stylem. Sukienki ze zwiewnych tkanin wykorzystasz podczas spotkań ze znajomymi lub wyjścia na randkę. Możesz być pewna, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie! Jeżeli cenisz innowacyjność w ekskluzywnym wydaniu, to kolekcja Viktor&Rolf x Zalando jest stworzona właśnie dla ciebie.

zdjęcia: Zalando Facebook