Już niedługo Cracow Fashion Day! Poznaj szczegóły

juz-niedlugo-cracow-fashion-day-poznaj-szczegoly

Jest to akcja mająca na celu wspieranie seniorów i pomoc w realizowaniu ich pasji. W tym celu powstała specjalna kolekcja z wizerunkami portretami starszych szczęśliwych ludzi. Starość to także etap naszego życia – zwany jesienią, a przecież jesień jest piękna i kolorowa. Takich byśmy chcieli widzieć naszych seniorów zadowolonych, którzy realizują pasje, dokształcają się i uczestniczą w życiu publicznym i kulturalnym. Z pomocą zaproszonych artystów – dziennikarzy, aktorów, muzyków będziemy promować tą akcje podczas pokazu w którym wystąpią tez modelki 65+ ze stowarzyszenia seniorów w Krakowie.

Mia Stilo

Po raz pierwszy Fashion Day będzie miał także inną formę. Do tej pory były to pokazy na dużych salach, skupiające dużą publiczność. Nauczeni doświadczeniem organizatorzy, ponieważ już trzeci rok organizują Fashion Day w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu postanowili o zmianie. Tym razem stawiamy na jakość, a nie ilość gości. Chcemy zgromadzić publiczność, która jest zainteresowana modą, która przyjdzie na pokaz i doceni nasza prace…. A nie niestety jak to bywa na większości pokazów w Polsce na ściankę i darmowe wino. Zaprosimy około 100 osób, które w ten wieczór w piwnicy klimatycznego klubu na krakowskim Kazimierzu, będą mogli z bliska przyjrzeć się projektom dziesięciu zdolnych polskich projektantów.

W pokazie w roli modelek i modeli wystąpią – Aleksandra Chapko, Karolina Chapko, Anna Grycewicz, Karolina Nolbrzak, Beata Chmielowska -Olech, Monika Jarosińska, Anna Brenny, Małgorzata Piskorz, Krystyna Mazurówną, Włodek Matuszak, Dorota Głowacka – Lesień, Paweł Stasiak, Michał Lesień – Głowacki, Kamil Dziubka, Jakub Świderski, Grzegorz Daukszewicz, Adrian Furgalski i Dawid Czupryński.

Zobaczymy kolekcje Nun Mi, Chełmińska, Mia Stilo, Lemoniade.pl, Paweł Węgrzyn, Słowiański Jedwab, Aga Pou, Janicki, Mariola Turbiarz, Diffrent Style.

Wieczór umilą występy muzyczne – Monika Jarosińska. Weronika Kwaśny, Marcin Urzędowski oraz Dawid Skrzypczak.

Partnerzy CRACOW FASHION DAY

Hotel Perła, Club muzyczny Dietla 75, Cariini, DOMENO, Pracownia Torebki Niezwykłe, Goma – Michał Maciejewski, Wody Karpackie, Gusto Catering, Ciuciu Kraków, Naturals Aroma.