Historia marki: Versus Versace Bezkompromisowość, wrodzona kreatywność i styl

Oddajmy głos geniuszowi z Kalabrii: – Versus narodził się z kreatywnym podejściem wpisanym w jego DNA jako połączenie nowoczesności, talentu i niekonwencjonalności. To swego rodzaju artystyczna siła wyprzedzająca współczesną modę, wyznaczająca trendy i podejmująca wyzwania – mówił Gianni Versace podczas pierwszego pokazu marki w 1990 r. w Mediolanie.

Zegarki sygnowane Versus stanowią esencję marki i stylu Donatelli. Wyróżniają się wyrazistym brandingiem Lwa, będącego logo marki, wykorzystaniem ćwieków oraz v-kształtnych detali. Wśród zastosowanych materiałów znajdują się wysokiej jakości kruszce jak srebro, złoto, jak również skóra czy kamienie szlachetne. Od początku istnienia produkowane w szwajcarskiej manufakturze. To jednak nie wszystko.

Versus Versace wyznacza szyk współczesnych mieszkańców miast prezentując również sportowe czasomierze, wykonane z silikonu. Każdy zegarek z tej linii wyróżnia zdecydowana kolorystka, a ponadto oferowany jest w zestawie z sferycznym etui wykonanym z tego samego materiału, który zdobi tłoczony do zewnątrz trademark – lwia głowa.

Kolejnym wymiarem nowoczesnego charakteru marki są transparentne elementy koperty zegarków, dedykowanych kobietom, ze sprawiającym wrażenie lewitowania logotypem VERSUS. Na uwagę zasługują również wyraziste i jednocześnie delikatne barwy pasków, w kolorach turkusu, neonowego różu czy połączenia srebra ze złotem.

Marka nie zapomina o panach. Z myślą o mężczyznach Versus proponuje mocne zegarki na bransolecie oraz skórzanym pasku o ciężkich kopertach w metalicznych barwach. W zależności od charakteru, niektóre, bardziej sportowe modele zostały uzupełnione o chronografy.