Skechers Wiosna/Lato 2018

Sportowe i casualowe modele przedstawione w neonowej przestrzeni zachwyciły intensywnymi kolorami oraz nowoczesną stylistyką. Spotkanie z marką było niepowtarzalną okazją, aby poczuć energię słonecznej Kalifornii w samym sercu miasta!

Modele z kolekcji wiosna-lato 2018 zaprezentowano na przyciągającej uwagę instalacji, a całość została dopasowana do dynamicznego charakteru marki. Fluorescencyjne panele i geometryczna, pełna wyrazistych barw scenografia oddawały klimat najnowszego spotu Skechers, który możemy oglądać w kampanii w telewizji.

Najnowsza kolekcja Skechers to komfort w miejskim, nowoczesnym wydaniu. Wśród propozycji znalazły się zarówno sportowe, jak i casualowe modele. Najważniejsza linia tego sezonu, Skechers Sport, zapewnia zupełnie nową jakość treningu dzięki nowoczesnym technologiom. Marka zaprezentowała wkładki takie jak Skechers Memory Foam oraz Skechers Goga Mat, które zapewniają wyjątkowy komfort. Buty wyróżniają się połączeniem pastelowych barw z metalicznymi elementami i klasyczną czernią i szarością. Oprócz linii YOU by Skechers oraz BOBS Sport, łączących w sobie idee lifestyle i wellness, marka zaprezentowała klasyczne, casualowe buty z kolekcji Skecher Street oraz inspirowane stylem retro modele D’Lites na platformie. Uwagę gości przykuły również kultowe Energy Lights ze świecącą podeszwą.

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć gwiazd. Na spotkaniu pojawiły się prezenterki telewizyjne: Marcelina Zawadzka oraz Paulina Sykut, a także aktorka Klaudia Halejcio.