Aneta Klejnowska moda w krzywym zwierciadle

aneta-klejnowska-moda-w-krzywym-zwierciadle

Swoje doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą, pracując i kształcąc się między innymi w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu. W Polsce pracowała i tworzyła ilustracje dla takich firm jak: Bohoboco, Viva Moda, Tomaotomo, czy Borjomi. W 2014 roku odbyła staż w Nowym Jorku w jednej z największych firm modowych – AKRIS. W 2015 roku wyjechała na kurs do Londynu do jednej z najlepszych szkół artystycznych na świecie – Central Saint Martins. Kurs związany był z wykorzystaniem nowych mediów i środków ekspresji w malarstwie.

W październiku 2016 roku została wytypowana spośród setek kandydatów do wzięcia udziału w prestiżowych warsztatach „Art and Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk”, w kategorii ilustracja modowa, prowadzonych przez Olkę Osadzińską. W swoich pracach łączy różne techniki i metody artystyczne. Dziedziny działalności artystycznej to: malarstwo, grafika artystyczna i komputerowa, ilustracja.

Jej prace ukazywały się w takich magazynach i portalach jak: Glamour, KMag, Lamode.info, Warsawholic, Sugar Magazine, The Fashion Conversation, Lounge Magazine, Magazyn Kontakt, Do you know fashion by Anna Puślecka, Issue 27, Magazyn Szajn, Fashion Biznes.

Brała udział w wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Inspiracje do swoich projektów czerpie głównie z obserwacji otaczającego świata, dlatego też w wolnym czasie stara się podróżować. Podczas tych wyjazdów stara się jak najwięcej obcować ze sztuką, chodząc na wystawy do muzeów oraz galerii, gdzie bezpośrednio przygląda się dziełom wielkich mistrzów

Krzysztof

redaktor naczelny