Aneta Klejnowska moda w krzywym zwierciadle

aneta-klejnowska-moda-w-krzywym-zwierciadle

Swoje doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą, pracując i kształcąc się między innymi w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu. W Polsce pracowała i tworzyła ilustracje dla takich firm jak: Bohoboco, Viva Moda, Tomaotomo, czy Borjomi. W 2014 roku odbyła staż w Nowym Jorku w jednej z największych firm modowych – AKRIS. W 2015 roku wyjechała na kurs do Londynu do jednej z najlepszych szkół artystycznych na świecie – Central Saint Martins. Kurs związany był z wykorzystaniem nowych mediów i środków ekspresji w malarstwie.

W październiku 2016 roku została wytypowana spośród setek kandydatów do wzięcia udziału w prestiżowych warsztatach „Art and Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk”, w kategorii ilustracja modowa, prowadzonych przez Olkę Osadzińską. W swoich pracach łączy różne techniki i metody artystyczne. Dziedziny działalności artystycznej to: malarstwo, grafika artystyczna i komputerowa, ilustracja.

Jej prace ukazywały się w takich magazynach i portalach jak: Glamour, KMag, Lamode.info, Warsawholic, Sugar Magazine, The Fashion Conversation, Lounge Magazine, Magazyn Kontakt, Do you know fashion by Anna Puślecka, Issue 27, Magazyn Szajn, Fashion Biznes.

Brała udział w wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Inspiracje do swoich projektów czerpie głównie z obserwacji otaczającego świata, dlatego też w wolnym czasie stara się podróżować. Podczas tych wyjazdów stara się jak najwięcej obcować ze sztuką, chodząc na wystawy do muzeów oraz galerii, gdzie bezpośrednio przygląda się dziełom wielkich mistrzów