#SPRITZUPYOURDAY z marką Aperol! 

spritzupyourday-z-marka-aperol

W piękny, letni wieczór goście imprezy mogli bliżej poznać i doświadczyć włoskiej kultury aperitivo. Pochodząca z południa Europy tradycja to idealny sposób na spędzanie czasu w gronie znajomych, przy dobrej muzyce i w doskonałej atmosferze. To także doskonały pretekst do celebracji prawdziwie włoskiego dolce vita, przy stołach z pysznymi przekąskami i w towarzystwie kultowego drinka Aperol Spritz, a wszystko w duchu #HAPPYTOGETHER. Celebracji włoskiego stylu życia towarzyszył znany duet muzyczny Bass Astral x Igo. Gośćmi wydarzenia były m.in. Marieta Żukowska i Zofia Zborowska, którym bardzo bliska jest kultura słonecznej Italii.

Aperol to kultowy, włoski produkt. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco Gancia, wodą gazowaną i plastrem pomarańczy, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia.

Włoskiego dolce vita z Aperolem można doświadczyć nie tylko na specjalnych wydarzeniach, takich jak SPRITZ UP YOUR DAY, ale również w letnich ogródkach marki w całej Polsce. To jednak nie wszystko – włoską kulturę aperitivo promować będzie także specjalny Aperol Bus. Aktualne informacje na temat jego ogólnopolskiej trasy, obejmującej największe miasta i festiwale muzyczne, można znaleźć na fanpage’u marki Aperol na Facebooku.

Redakcja