Ibiza w Warszawie? Rozpoczynamy sezon wakacyjny!

ibiza-w-warszawie-rozpoczynamy-sezon-wakacyjny

DJ Adamus to nie tylko jeden z najpopularniejszych, ale także najbardziej zapracowanych i kreatywnych polskich dj-ów. Tworzy muzykę, podróżuje po świecie, pisze książki, prowadzi klub, a do tego postanowił w wyjątkowy sposób świętować otwarcie wakacyjnego sezonu. 22 czerwca w klubie The View Warsaw odbyła się druga edycja jego festiwalu – Ibiza Camp ON! Festival. Nie zabrakło na nim czołowych polskich DJ-ów (wśród których znaleźli się Wutes i #KBTW).

Pojawił się także gość specjalny z Ibizy i Barcelony – Luis del Villar. W rytm klubowych przebojów bawiły się zaproszone gwiazdy: Ilona Felicjańska, Anna Głogowska, Anna Oberc, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Thirty Fashion, Patrycja Wieja (zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady), Marta Tom czak (Projekt Lady), Joanna Majstrak, Ewelina Ruckgaber, Eliza Gwiazda, Marek Kaliszuk, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Piotr Zelt. Goście mogli skosztować dań z grilla przygotowanych przez Easy Fit Looker Restaurant, a o zachodzie słońca z widokiem na Warszawę smakowały one szczególnie dobrze. Temperaturę, która i tak sięgała zenitu podgrzały tancerki.

Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia po Azji i Ameryce, bywam na Ibizie, wydałem książkę autobiograficzną „Historia złego chłopca”, mam swój klub, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja kiedy wiem, że druga edycja Ibiza Camp On! Festival jest wstępem do wielkiego świętowania na wyspie. Przede mną pracowite wakacje, które zakończą się wyjątkowym tygodniem we wrześniu na Ibizie! – przyznaje DJ Adamus.

Redakcja