Aboutyou.pl Najbardziej spersonalizowany sklep startuje w Polsce!

aboutyou-pl-najbardziej-spersonalizowany-sklep-startuje-w-polsce

ABOUT YOU to pierwsze w Europie miejsce, gdzie odkryjesz modę, znajdziesz nowe inspiracje i idealnie pasujące do własnego stylu produkty – nieważne z jak małego ekranu korzystasz. Platforma zdigitalizowała tradycyjne zakupy i dzięki dostosowywaniu oferty do indywidualnych potrzeb klientów jest liderem na rozwijającym się rynku mody online. Obecnie ABOUT YOU oferuje w Polsce ponad 70 000 produktów od 500 marek takich jak Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Hugo Boss i GAP.

Platforma planuje współpracę z topowymi polskimi influencerami – tworzone przez nich stylizacje będą doskonałym źródłem inspiracji dla klientów. ABOUT YOU to nie tylko sklep internetowy, ale także miejsce, w którym możesz znaleźć pomysły jak w kreatywny sposób łączyć ze sobą trendy. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw użytkownikom urządzeń mobilnych (aż 70% w przedziale wiekowym 20-49 lat), sklep zadbał o innowacyjną aplikację, stanowiącą doskonałą alternatywę dla tradycyjnej strony www. Ale co tak właściwie w tym przypadku znaczy personalizacja? Przykładowo, kiedy klient zaloguje się na swoje konto, jego imię zostanie dodane do loga na stronie głównej jako osobiste powitanie. Co więcej, otrzyma on dopasowane do siebie sugestie zakupowe, bazujące na jego ostatnich wyborach. Dodatkowo aplikacja przygotowuje dla klientów spersonalizowane wiadomości, dostosowane do osobistych preferencji. ABOUT YOU skupia się na indywidualnym stylu, dbając o to, aby każdy klient czuł się wyjątkowo zaopiekowany. Ponadto, powiązane ze sklepem konto na Instagramie, dzięki odpowiednim tagom, ułatwia bezpośrednie zakupy.

“Wejście na wschodnioeuropejski rynek to dla nas wielki krok i bardzo cieszymy się, że zaczynamy od launchu ABOUT YOU w Polsce. Polacy mają dobre wyczucie stylu, a ich rynek ma ogromny potencjał, ponieważ nie ma tu sklepu online, bazującego na odkrywaniu modowych inspiracji. Dlatego nie możemy się doczekać, aby zachwycić Polaków naszą spersonalizowaną, kreatywną platformą i dzięki temu mieć możliwość stania się największym sprzedawcą online w Polsce” – mówi Tarek Müller, współtwórca i dyrektor zarządzający ABOUT YOU.

ABOUT YOU z siedzibą w Hamburgu, zostało stworzone w 2014 roku przez stratega Otto Group, Hannesa Wiese’a (37 l.), i cyfrowych ekspertów Sebastiana Betza (27 l.) i Tarka Müllera (29 l.). W ciągu zaledwie czterech lat marka stała się drugą pod względem wielkości odzieżową platformą sprzedażową w Niemczech z rocznym dochodem 283 milionów dolarów (2017/18). Firma jest tzw. „Jednorożcem”, czyli nienotowanym start-up’em o wartości ponad miliarda dolarów. ABOUT YOU jest obecne na sześciu europejskich rynkach: Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii i Polski. Tej jesieni platforma wkroczy także na rynek czeski.