Bunny The Star

"Podróże – to one kształtują nasze projekty"

SponsoredBunny The Star

Skąd wziął się pomysł na założenie marki „Bunny The Star” oraz siostrzaną markę „Bunny Positiv”?

Obie marki powstały się z miłości do mody, piękna oraz kobiet, ale przede wszystkim z marzenia o stworzeniu czegoś wyjątkowego… czegoś swojego.

Wiele osób zastanawia się skąd wzięła się nazwa marek?

Zanim zrodziła się nazwa marki, pojawił się symbol królika, idealnie eksponujący Nasze pasje i ambicje – chęć podejmowania wyzwań, odkrywania nowych możliwości i miejsc, który na dobre wpisał się w wizję obydwu marek i zagościł w naszym logo. Bunny The Star ma na celu podkreślić siłę kobiet i wspieranie ich w osiąganiu wyznaczonych celów – nawet gdyby chciały sięgnąć gwiazd. Zaś Bunny Positiv to fuzja pozytywnej energii i zamiłowania do podróży w ekskluzywnym wydaniu.

Jakie jest DNA marek?

Bunny The Star to kompleksowa odpowiedź na niemal wszystkie modowe potrzeby współczesnej kobiety. Markę cechuje niewymuszona elegancja pełna swobody i swoistego luzu w ciekawym i zmysłowym wydaniu, który doskonale współgra ze zmiennym rytmem życia nowoczesnej kobiety. Natomiast Bunny Positiv, mimo nowej pozycji na modowym rynku prezentuje silną tożsamość, nadając oryginalny i znacznie bardziej weekendowy wyraz współczesnej modzie spod znaku „smart casual”. Marka wzbogaca sportowe looki trendami ze świata „high fashion” tworząc kwintesencję stylu „sporty chic”, przywodząc na myśl styl brytyjskiej elity, której znakiem rozpoznawczym jest herb, będący również symbolem projektów od Bunny Positiv.

Jakie kobiety noszą Wasze projekty?

Bunny Positiv to kobieta ceniąca sobie wygodę, funkcjonalność i jakość. W ubraniach z  metką Bunny Positiv odnajdziesz się chcąc być fit, potrzebując na co dzień nieformalnego stroju, wybierając się w podróż i realizując swoje pasje. Natomiast propozycje od marki Bunny The Star zgrabnie łączą styl „smart casual” z bieżącymi trendami, budując codzienną garderobę, która dotrzyma Ci kroku zarówno za dnia, jak i wieczorem.

Moda codzienna jest prostsza w tworzeniu?

Moda codzienna z pewnością jest mniej angażująca niż projekty z kolekcji „haute couture”, ale nie mniej wymagająca. Tworzymy ubrania z myślą o kobietach i musimy sprawić, że będą się w nich czuły wygodnie i komfortowo, ale przede wszystkim, wyglądały zachwycająco.

Czy oprócz mody macie jakieś inne pasje?

W ferworze pracy zawsze znajdzie się alternatywa w postaci podróży – to one kształtują Nas i nasze projekty. Często bywamy na targach tkanin w różnych zakątkach świata jak Francja, Włochy itd., skąd czerpiemy większość inspiracji. Odwiedzanie nowych miejsc także od strony tamtejszych rzemieślników i ich procesu twórczego, pomaga nam spojrzeć na nasze marki i ich rozwój z innych, często zaskakujących punktów.

Zdjęcia: Anna Pabijańczyk
Modelka: Kamila Kobus
Make-up artist: Zuzanna Komańska