Bohoboco Jesień-Zima 2018/19

bohoboco-jesien-zima-2018-19

Kolekcja jesień-zima 2018/2019 jest jednak przełomowa nie tylko ze względu na odniesienia do wczesnego DNA marki. Sezon jesień-zima 2018/19 został bowiem podzielony na cztery wejścia kolekcji – cztery krótkie, kapsułowe linie symbolizujące:

  • City Zen – spokój,
  • Working Girl – przedsiębiorczość,
  • Art Curator – odwaga,
  • Wonder Woman – kobiecość.

„Pracując kolejno nad czterema wejściami kolekcji, opisywaliśmy ich nastrój i konsekwentnie przypisywaliśmy je do sylwetek kobiet. W każdej z kapsuł znajdziemy różne tkaniny oraz printy. Niezmienny jest – kontrast, kobiecość i kosmopolityzm. Wierzymy też, że klasyka nie przemija, dlatego minimalistyczne wzory przełamaliśmy nowoczesną konstrukcją. Te elementy w połączeniu tworzą jedną historię”, komentują projektanci.

Tematem przewodnim nadchodzącego sezonu w Bohoboco są siły, które drzemią w kobiecie. Designerzy analizują pragnienia współczesnej Wonderwoman i pokazują, jak za pomocą ubioru podkreślić swoją wewnętrzną siłę. W pierwszej odsłonie – City Zen, która otwiera nowy rozdział w życiu Bohoboco, pojawia się wiele reinterpretacji klasycznych wzorów marki. Mimo nowej koncepcji i wzorów, marka jednocześnie pozostaje wierna temu, co kobiety kochają w niej najbardziej – minimalistycznej, niezmiennej od początku istnienia marki podstawie. Kolekcję uzupełniają skórzane torebki: srebrna kopertówka, prostokątna szkatułka-puzderko i mięsisty model typu tote bag.