Creightons – wyzwanie dla włosów to nie problem

creightons-wyzwanie-dla-wlosow-to-nie-problem

Jak zatem działają specyfiki do włosów Creightons? Przetestowane zostały na włosach grubych i gęstych, ale ze skłonnościami do przesuszania się i puszenia. Odpowiednia pielęgnacja i odżywianie takich włosów jest nie lada wyzwaniem. Produkty Creigtons z serii Argan Smooth przeszły dość trudny test. Dzięki zawartym w nim substancjom takim jak witamina E, przeciwutleniacze, kwasy Omega-6 i Omega-9, odżywczo zapobiega puszeniu się włosów, nawilża także skórę głowy. Przy regularnym stosowaniu pomaga włosom w regeneracji.

Wygładzenie na życzenie

Szampon Argan Smooth według producenta przeznaczony jest do wszystkich typów włosów i gwarantuje odżywienie, jedwabistą miękkość i połysk. Głównym zadaniem szamponu powinno być głównie dokładne umycie włosów bez obciążania ich niepotrzebnymi składnikami. Pozostałe funkcje pielęgnacyjne pełnią inne produkty takie jak np. odżywka, maska, olej.

W przypadku tego szamponu spełnia on dokładnie te wymagania, które powinien oraz założenia producenta. Po spłukaniu szamponu z włosów są one gładkie i bardzo łatwo się rozczesują. Nie ma śladu po porowatości i wysuszenia, którą niestety często powodują inne szampony na włosach suchych i wymagających regularnego odżywiania. Szampon z serii Creightons Argan Smooth jest idealną opcją dla posiadaczek włosów problematycznych, jak i zarówno dla tych poszukujących po prostu nieinwazyjnego, dobrego szamponu, który pozostawi na ich włosach efekt gładkości i lśnienia.

Odżywka do zadań specjalnych

Kolejnym krokiem w pielęgnacji z tej serii Creightons jest odżywka do włosów. I tutaj producent obiecuje podobny efekt, jak w przypadku szamponu. Jednak to, co odżywka potrafi zrobić z włosami zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie. Kosmyki z natury puszące i falowane bardzo łatwo jest „skleić” i uzyskać maską lub odżywką efekt obciążenia i niezdrowy wygląd.

Odżywka Argan Smooth takich problemów nie powoduje. Zamiast tego nadaje włosom niezwykłej lekkości i jedwabistości. Pusząca się fryzura zostaje wygładzona, jednak zachowuje przy tym naturalny skręt włosa. Dzięki temu włos wygląda świeżo i naturalnie. Regularne stosowanie zapobiegnie przesuszaniu i negatywnym działaniom czynników zewnętrznych, takich jak  na przykład niesprzyjająca pogoda.

Nowe produkty Creightons to idealna opcja dla tych kobiet, które chcą okiełznać swoje niesforne włosy, odżywić je i sprawić, że fryzura stanie się bardziej estetyczna, a włosy zdyscyplinowane i zdrowe.

Wpis powstał we współpracy z marką Creightons.