Renata Kaczoruk dla Dall’Acqua

zawadiacka-renata-kaczoruk-dla-dallacqua

Nowa kampania marki to klasycznie piękna historia pełna światła i świadomej kobiecości. Przed obiektywem Magdaleny Luniewskiej stanęła Renata Kaczoruk. Elegancka, subtelna a momentami zadziorna, kobieta Dall’Acqua jest wolna i poszukująca własnej ścieżki.

Połysk i personalizacja

W nowych kolekcjach znajdujemy wyraziste srebrne bransolety w kilku wariantach do wyboru, pierścionki modułowe oraz obrączki i sygnety, pozwalające na tworzenie wielu inspirujących konfiguracji. Pojawia się także nowa odsłona kolekcji Modulo, uwielbianej przez stałe klientki marki. Naszyjniki i kolczyki wysadzane wieloma cyrkoniami o barwie głębokiej czerni przybierają rozmaite kształty pełne oryginalnego połysku.

Linia wykonana ze złota próby 585 to czyste i subtelne formy pierścionków i kolczyków, naszyjniki ze złotymi kuleczkami pozwalającymi na dowolną regulację. Nie zabraknie też kamieni szlachetnych. Kolekcja Boho Romance Gold to naturalne szafiry, onyksy i akwamaryny osadzone na misternych łańcuszkach z 14-karatowego złota. Turkusy zakute w złoto i masa perłowa są zwieńczeniem delikatnych kompletów z motywem gwiazdy i serca.

Dall’Acqua to polska marka, założona w 2012 roku, której sercem jest jakość i ponadczasowa elegancja. Projekty uwodzą precyzją wykonania i zyskują swój nieskazitelny kształt w słynących z zamiłowania do tradycyjnego rzemiosła włoskich manufakturach jubilerskich.

Biżuteria Dall’Acqua jest dostępna w najlepszych salonach jubilerskich w całej Polsce oraz na stronie dallacqua.pl.

Renata Kaczoruk dla Dall’Acqua
Renata Kaczoruk dla Dall’Acqua
Renata Kaczoruk dla Dall’Acqua
Renata Kaczoruk dla Dall’Acqua
Renata Kaczoruk dla Dall’Acqua
Renata Kaczoruk dla Dall’Acqua
Photo by Magdalena Luniewska
Stylist – Marta Kalinowska // Hartwig Fashion Department
Mua – Wilson
Hair – Michal Bielecki
Studio – Pin Up Studio
Production – Eliza Karczewska Buku Team

Redakcja