The Nest

miejsce dla pracowitych estetów

Budynek coworkingu The Nest mieści się w ścisłym centrum Warszawy tuż naprzeciwko słynnej Hali Koszyki. To nie jest zwykłe przerobione biuro czy jedno piętro. To cały budynek wypełniony ciekawymi rozwiązaniami i wieloma udogodnieniami. Ale… co najważniejsze w jego przestrzeni odnajdą się fani dobrego designu.

Do użytku najemców i klientów zostało oddane osiem pięter przestrzeni. Ich wnętrza zostały zaprojektowane przez renomowane polskie biuro architektoniczne Beza Projekt. Ta niebieska „plama” na mapie Warszawy idealnie współgra z otoczeniem, a charakter i design nie przytłaczają – wręcz zachęcają do pracy i jest tu po prostu dobrze być i pracować. Wszystkie wnętrza utrzymane są w wydawać by się mogło surowym stylu, ale gdy zagłębimy się bardziej dostrzeżemy fakturę i przytulność wykorzystanych materiałów – szczególnie wzór marmuru, który osobiście w redakcji pokochaliśmy.

Przestrzeń The Nest to nie tylko świetne rozwiązanie dla freelancerów, ale również otwarte na Warszawiaków miejsce. Niedawno został otwarty wyjątkowy butik Yestersen z meblami i wzornictwem XX wieku.

Spersonalizowane zaspokojenie potrzeb

Twórcy tego miejsca podkreślają, że warszawski obiekt ma być nie tylko miejscem pracy „od do”. Ma być stylem życia pozwalającym na swobodną wymianę doświadczeń i pomysłów. Klub współpracy ma pozwalać na spotkania różnych branż z całego świata. Ciekawym rozwiązaniem jest ponad 200-metrowa przestrzeń, gdzie będą mogły odbywać się wydarzenia otwarte dla osób, które nie maja wykupionego jednego z czterech form członkostwa, a te zaczynają się już od 199 złotych za osobę. W pakiecie dostajemy m. in. szybki internet bezprzewodowy, dostęp do dedykowanej aplikacji, zamykane bezpieczne szafki, wynajem sprzętów, concierge do zadań specjalnych, wirtualne biuro, kuchnie na każdym piętrze, a dla dzieciaków zostało przeznaczone całe piętro na zabawy i profesjonalną opiekę nad nimi podczas naszej pracy.

Ponadto the Nest nawiązało współpracę z innymi podobnymi inicjatywami na całym świecie, dzięki czemu członkowie warszawskiego klubu mogą korzystać z przestrzeni np. Alma w Sztokholmie, Canopy Space w San Francisco i innych coworkingów w Paryżu, Londynie, Kopenhadze, Szanghaju czy Nowym Jorku. Więc tak naprawdę kupując jedno członkostwo, stajemy się „obywatelami świata współpracy”.

Pomimo swojego raczkującego wieku, The Nest według renomowanego magazynu Wallpaper* zostało okrzyknięte jako jedna z najlepiej zaprojektowanych przestrzeni biurowych na świecie. Warto odwiedzić!