Co łączy Myszkę Mickey i Vans?

W tym miesiącu Vans zaskakuje wszystkich fanów, niezależnie od wieku, specjalną edycją obuwia i odzieży, powstałą z okazji 90-tych urodzin Myszki Mickey. Kolekcja trafi do ogólnoświatowej sprzedaży 16 listopada.

Kontynuując sukcesy październikowej kolekcji Vans x Disney, nowa odsłona będzie upamiętniała obecność Myszki Mickey na przełomie dekad. Flagowy model butów Vans, Authentic, przedstawia galerię ilustracji z Myszką Mickey na całej cholewce, w tym wyjątkową interpretację, przedstawiającą Mickey z tortem urodzinowym. Wkładka posiada ekskluzywne logo Vans x Disney wzbogacone ilustracjami. Uzupełnieniem oferty z okazji 90-lecia Myszki Mickey jest wyjątkowa koszulka z długim rękawem Mickey Through the Decades i Jockey Hat uwydatniająca niezapomniane chwile z 90-ciu lat istnienia Myszki Mickey. Młodzi fani Disney’a mogą świętować urodziny Mickey, prawdziwej legendy, również z modelem butów Authentic Elastic Lace.

Tego listopada dołącz do Vans i Disney’a, aby uczcić istnienie Myszki Mickey na przełomie dekad. Specjalna edycja Vans x Disney będzie dostępna w sklepach Vans i online od 16 listopada.