Gaberon: Podróż w historię kosmosu

gaberon-podroz-w-historie-kosmosu

To symboliczne nawiązanie do odkrywania nowych przestrzeni, chęci rozwoju i poznawania świata oraz pozostawienia po sobie śladu zarówno na Ziemi, jak i poza nią – cech ważnych dla współczesnego obywatela świata. Kolekcjaskłada się z bawełnianych bluz, t-shirtów oraz longsleeve’ów, posiadających elementy odnoszące się do komunikatów nadawanych podczas startu i trwania misji.

Na modelach znajduje się także nadruk„Pale blue dot” w języku Braille – jest to nazwa fotografii Ziemi wykonanej przez sondę Voyager I przy opuszczaniu Układu Słonecznego. Kapsuła jest uzupełnieniem sezonowych kolekcji marki Gaberon.

Kampania wizerunkowa Voyager stworzona została w duchu tej idei, odzwierciedlając chęć podążania za rozwojem i poszukiwaniem indywidualności przedstawiciela młodego pokolenia, przy jednoczesnej próbie harmonijnego współistnienia w dzisiejszym świecie. Materiały wizualne kampanii zawierają również krótkie wideo. 

Kolekcja kapsułowa Voyager jest dostępna w sklepie internetowym www.gaberon.online oraz stacjonarnie w Gaberon Concept Store.