L’Ame de Femme Wiosna/Lato 2019

lamme-de-femme-wiosna-lato-2019

Zacznijmy od Lady Sky. Niebo – zachwycające, bezkresne niebo jest główną inspiracją kolekcji. Jego łagodność gdy budzi się dzień, a kolory bieli, złota i błękitu oślepiają nas swoją pozytywną energią. Po raz pierwszy widzimy wtedy twarz przebudzonej i subtelnej Lady Gold.

W samo południe letnie niebo staje się czyste, jak tafla niebieskiego szkła, która odbija w naszą stronę promienie Słońca. Przywitajmy pełną życia, radosną i dziewczęcą Lady Blue! Dzień mija, a nad nami dzieją się kolejne malownicze cuda. W miejscu Lady Blue pojawia się Lady Green Shadow, która w postaci drobnego deszczu zalewa nas swoją chwilowąnostalgią, by naturalnie zaprosić na pierwszy plan Lady Rainbow, kolorową, szaloną, pełnąwdzięku, pozytywną wariatkę.

Gdy przychodzi moment uspokojenia, swoją suknię, zamaszystymi ruchami, rozkłada nad nami Lady Dark Blue, która jednak nie lubi samotności. Zaprasza do pokolorowania nieba swoje przeurocze towarzyszki, Lady Violet i jej falbany, Lady Pink z powiewającymi tasiemkami oraz Lady Orange i jej ażurowe koronki.

Wszystkim wymienionym Paniom nie można odebrać talentu, są absolutnie wyjątkowe. Każdego dnia, gdy budzi się dzień, potem pięknie trwa na naszych oczach i gdy zapada zmrok tworzą niebywałe, barwne wizje, które w sposób doskonały określają naturękobiecości, wszystkie jej odcienie i kolory, których czasami nie sposób określić znanymi słowami.