Raf Simons: Powrót do zmarnowanej młodości

raf-simons-powrot-do-zmarnowanej-mlodosci

Przedstawiamy najnowszą linię, będącą kontynuacją współpracy projektantów Eastpak i urodzonego w Belgii projektanta Rafa Simons’a. Stworzona poprzez połączenie klasycznej funkcjonalności Eastpaka z wyjątkową wizją artystyczną Rafa Simons’a kolekcja wiosna/lato 2019, przekształca klasyczne torby Eastpak w „przenośne plakaty” przedstawiające osobowości z subkultury punku. Kolekcja jest hołdem oddanym sztuce undergroundu, idealnie łączącym się z buntowniczym duchem Eastpaka.

Limitowana edycja kultowego plecaka Padded Pak’r® marki Eastpak, zinterpretowanego przez Rafa Simons’a. Wykonany z unikalnej mieszanki satyny i bawełny, wyposażony w 4 różne wersje „przenośnych plakatów” Simons’a, z których każdy przedstawia osobowości z epoki punku lat 80. Wyposażony w pokrowiec na laptopa, przednią kieszeń zamykaną na suwak, metalową konstrukcję i zaprojektowany na nowo tylny panel.

Limitowana edycja toreb stanowi integralną część kolekcji Raf Simons wiosna lato 2019. Nowy model łączy funkcjonalną konstrukcję Eastpak z koncepcją „przenośnego plakatu” belgijskiego projektanta. Wyposażona w liczne kieszenie zapinane na zamek, wbudowany pokrowiec na laptopa, metalową konstrukcję i wytrzymałe bawełniane uchwyty, podobnie do plecaka POSTER BACKPACK, obrócone o 90 stopni.

Nowy model powstały w ramach tej wyjątkowej współpracy – plecak z limitowanej edycji – został zaprezentowany na pokazie mody SS19 Simons’a podczas Paris Fashion Week, przedstawiając unikatową koncepcję „przenośnego plakatu” projektanta połączoną z licznymi kieszeniami zapinanymi na zamek, wbudowanym miękkim pokrowcem na laptopa, metalową konstrukcją i wytrzymałą bawełnianą taśmą. Model dodaje ducha buntu do funkcjonalnego i wytrzymałego designu Eastpaka.

Oryginalna wersja klasycznej nerki Eastpak, dostępna również w szerokiej gamie „plakatowych” printów w wersji satynowej lub bawełnianej, posiadająca obszerną komorę główną i oddzielną, zapinaną na zamek kieszeń.