Led Zeppelin na co dzień. W butach.

led-zeppelin-na-codzien-w-butach

Zaraz po obchodzonej niedawno złotej rocznicy zespołu Led Zeppelin, Vans, światowa ikona kreatywności, podejmuje współpracę z legendą rocka’n’rolla świętując 50. rocznicę wydania debiutanckiego albumu zatytułowanego Led Zeppelin. Składająca się z czterech elementów kolekcja kapsułowa to limitowana edycja butów i ubrań dostępna od piątku, 22 lutego, w wybranych sklepach Vans, sklepach multibrandowych oraz online na Vans.eu i Store.ledzeppelin.com.

Kolekcję Vans x Led Zeppelin otwiera koszulka z długim rękawem prezentująca oryginalną okładkę debiutanckiego albumu, która znalazła się również na czapce z daszkiem typu trucker. Model butów Era przedstawia symbole członków zespołu rozmieszczone na najwyższej jakości skórzanej konstrukcji z białym logo Led Zeppelin znajdującym się na bokach podeszw. Model Vans Sk8-Hi wykonany jest z zamszu i płótna, prezentuje okładkę Led Zeppelin z nadrukowanymi metalicznymi śladami pędzla w kolorze srebrnym na bokach butów. Dodatkowo posiada wykończone czarną skórą, charakterystyczne dla Vans paski, czarne sznurowadła i nadrukowane logo. Fani Led Zeppelin ucieszą symbole każdego   z członków zespołu ukryte na wewnętrznej stronie języka. Modele Era i Sk8-Hi będą sprzedawane w specjalnie zaprojektowanych pudełkach Vans x Led Zeppelin

Kolekcja Vans x Led Zeppelin będzie dostępna przez ograniczony czas w wybranych sklepach Vans, sklepach multibrandowych i online na Vans.eu i store.ledzeppelin.com od piątku, 22 lutego.