Gary i… okulary od Zepter

gary-i-okulary-od-zepter

Wszystkie modele linii to unisex, a ich klasyczny design sprawia, że uzupełniają stylizacje i te oficjalne, i te casualowe w wydaniu zarówno męskim jak i kobiecym. Mogą być przysłowiową kropką nad i, szczególnie, że występują w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, brązie i błękitnym.

Okulary są często najistotniejszym elementem ubioru dla wszystkich miłośników mody. Przecież to właśnie ten dodatek jest najbardziej widoczną na pierwszy rzut oka stylową ozdobą twarzy. Przyciemniane okulary potrafią w mig zmienić każdą stylizację i dodać jej elementu tajemniczości, elegancji, czasem nonszalancji. Styliści często właśnie okulary przeciwsłoneczne stawiają na pierwszym miejscu w doborze akcesoriów.

Kształt THE okularów od Zepter zbliżony do „kociego oka”, ale bez przesadnych wydłużeń oprawki pokaże, że jesteś w trendzie, a przy okazji, tym, którzy nie lubią ekstrawagancji, pozwoli pozostać we własnej strefie komfortu.

Okulary o wielkiej mocy

To nie jest zwykła ozdoba i ochrona oczu, THE okulary to zaawansowana nanotechnologia, a za ich właściwości odpowiada niezwykła cząsteczka – fuleren C60 (postać węgla, podobnie jak grafit czy diament o uniwersalnej symetrii). Dzięki temu szkła okularów Tesla HyperLight poprawiają zarówno funkcje widzenia, jak i mózgu, ponieważ blokują szkodliwe promieniowanie i jednocześnie przekształcają je w optymalny zakres światła kwantowego idealny dla ludzkiej percepcji.

Okulary Zepter można nosić we wnętrzach jak i na ulicy, ponieważ ich podstawowym zadaniem jest redukowanie wpływu szkodliwych czynników zewnętrznych, na które jesteśmy codziennie narażeni.

Są to przede wszystkim  niebezpieczne promieniowanie słoneczne oraz sztuczne oświetlenie w pomieszczeniach. Dzięki funkcjom redukującym promieniowanie oczy nie są zmęczone, a to przekłada się na ostrzejszy obraz nawet w złych warunkach oświetleniowych, a co za tym idzie, jesteśmy dłużej skoncentrowani i wydajni. Szkła okularów Zepter zapobiegają też starczej degeneracji plamki żółtej.

Jeśli więc wciąga Cię życie miasta, światła, neony i godziny spędzone przed ekranami właśnie THE okulary sprawdzą się na co dzień i… co noc.

Redakcja