Deni Cler Jesień-Zima 2020/2021

"Modern Art"

Pandemia wymusiła poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do klientów marek i fanów mody. Polskie marki również muszą zmierzyć się z nową rzeczywistością. Jedną z pierwszych marek, która zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2020/2021 w nowej rzeczywistości jest Deni Cler.

Kolekcja „Modern Art” to podróż przez cały świat w poszukiwaniu inspiracji. Możemy tu znaleźć wpływy z wypraw do Paryża i Luwru, Noweg Jorku i słynnej MoMy czy hiszpańskiego miasta Bilbao.

„Kolekcja nawiązuje zarówno do wielkiego krawiectwa lat 50. i 60., jak i do współczesnego stylu życia, w którym wygoda jest tak samo ważna, co wygląd. Dzięki temu Modern Art jest idealną propozycją dla kobiet potrzebujących klasyki, ale o nieoczywistym, mniej formalnym charakterze.”

 Iwona Kossmann, prezes Deni Cler

W jesienno-zimowej kolekcji znajdziemy części garderoby z kaszmiru, wełny owczej, ale także szlachetnego weluru i jedwabiu. Do niektórych elementów użyto denim i flanelę, która ostatnio przeżywa swój powrót do mody.Kolorystyka jaka przeważa w kolekcji to beż, brąz, ale również chłodny odcień koloru niebieskiego. Nie zabrakło idealnie skrojonych garniturów i płaszczy.

Za zdjęcia do kampanii odpowiadają Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik. Stylizacją zajęła się niezastąpiona stylistka Agnieszka Ścibior, makijażem Agata Kalbarczyk, a fryzurami Michał Bielecki.

More Stories
The Bridge Wrocław