KONTAKT

Krzysztof Malcher
redaktor naczelny (moda), PR manager
krzysztof@oczy-mag.pl
tel. 791 791 838

Konrad Koterba
IT manager, redaktor (technologie, design)
konrad@oczy-mag.pl

Kamila Kobus
social media manager, redaktor (moda)
kamila@oczy-mag.pl

Anna Pabijańczyk
foto manager, redaktor (moda, kultura)
anna@oczy-mag.pl

Angelika Kalas
redaktor (uroda)
angelika@oczy-mag.pl


Informacje prasowe prosimy wysyłać tylko na adres redakcja@oczy-mag.pl.
W innym przypadku nie będą publikowane.


Redakcja zastrzega sobie do niepublikowania informacji prasowych bez podania przyczyny.

Zaproszenia, paczki prosimy przesyłać na adres:
Aleja Rzeczypospolitej 31/21
02-972 Warszawa