KONTAKT

Krzysztof Malcher
redaktor naczelny, PR manager
krzysztof@oczy-mag.pl
tel. 791 791 838
IG: mr_kf
Konrad Koterba
redaktor (technologie, design),
IT manager
konrad@oczy-mag.pl
IG: konradkoterba
Kamila Kobus
redaktor (moda),
social media manager
kamila@oczy-mag.pl
IG: kamilakobus
Anna Pabijańczyk
redaktor (moda, kultura),
foto manager
anna@oczy-mag.pl
IG: annapabijanczyk
Angelika Kalas
redaktor
(uroda)
angelika@oczy-mag.pl
IG: skinbywoman

Informacje prasowe prosimy wysyłać tylko na adres redakcja@oczy-mag.pl. W innym przypadku nie będą publikowane.

Redakcja zastrzega sobie do niepublikowania informacji prasowych bez podania przyczyny.

Adres redakcji:
Aleja Rzeczypospolitej 31/21
02-972 Warszawa