konrad@oczy-mag.pl

Kiedyś usłyszałem o sobie 3 opinie: „oaza spokoju, wulkan energii i człowiek orkiestra”. Nikt nie powiedział „wybierz jedno”, więc myślę, że muszę brać pod uwagę wszystkie. Uwielbiam tworzyć i w tym przypadku również nie ograniczam się do jednej formy. Z wykształcenia magister inżynier, z zamiłowania – człowiek.

 


krzysztof@oczy-mag.pl

Introwertyk, a czasami szalony ekstrawertyk. Z wykształcenia dziennikarz. Z zawodu PR-owiec. W swojej karierze pisałem o wszystkim i o niczym. Najbardziej lubię słuchać ludzi, którzy mają COŚ do powiedzenia. Nie znoszę braku ambicji i nieodpowiedzialności za swoje słowa. Zawsze trzymam się swojego zdania. Często słyszę, że „można na mnie liczyć”. Według mnie każdy jest niezapisaną tablicą, którą trzeba uzupełnić w taki sposób, aby nigdy nie używać gumki. Moje motto życiowe? „Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich.”


dorota@oczy-mag.pl

Nie bojąca się wyzwań, ciekawa świata, dociekliwa, z zasadami, towarzyska. Pewnego dnia, pracując w jednej z warszawskich agencji reklamowych poznałam, ciekawe i inspirujące mnie osoby. Wtedy postanowiłam ich namówić i razem z nimi stworzyć coś, co nas cieszy, coś czym na co dzień się zajmujemy i połączyć nasze siły, dlatego tutaj jesteśmy! Dlaczego nazwa „OCZY ”? Patrzymy nimi, to nimi odbieramy świat, to najbardziej szczera forma komunikacji. Jestem tutaj, bo połączyła nas wspólna pasja i jeden cel.