Batycki Wiosna/Lato 2019

Każda dekada przynosi nam inny wizerunek kobiecości. Lata 50-te i 60-te wykreowały kobietę doskonałą, zawsze perfekcyjnie wystylizowaną. Idealnie uczesane włosy, świeży makijaż o każdej porze dnia, idealnie piękną gdy podaje obiad, bawi się z dziećmi czy kiedy znika za drzwiami sypialni. Zawsze idealna. Zakochana w swoim mężczyźnie, oddana, gotowa walczyć z każdym kto chciałby ukraść jej wymarzony raj.

Kilka dekad później kobieca doskonałość objawia się autentycznością. Lata 80-te dla kobiet wyrazistych, posiadających osobowość okazały się wrotami do wolności. Stały się drogą do osiągnięcia satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym, drogą wielu decyzji, które okazały się przyjemnością, samorealizacją, spełnieniem. Odwaga i nowe smaki czerpane z codzienności doprowadziły kobiety pod drzwi lat 90-tych. Za tymi drzwiami nastąpiła totalna eksplozja kobiecości. Elegancja i seksapil, zmysłowość, inteligencja sprawiły, że do dziś nie możemy przestać zachwycać się ikoniczną urodą kobiet tamtych czasów.

Dlatego dziś kobieta Batycki to połączenie kobiecości z tych kilku dekad. Jej różnych potrzeb, indywidualnych pragnień i marzeń… Marzeń o czasie i miejscu, gdzie wszystko można zrealizować, wystarczy trochę odwagi by wybrać siebie. Kolekcja BATYCKI „Ultimate Paradise” daje dzisiejszej kobiecie tę szansę wyboru. Nie ważne ile masz lat, gdzie pracujesz, jaki masz typ urody. A Ty? Co jesteś w stanie zrobić by poczuć się nadzwyczajna, niezwykła, wyjątkowa?

Team: Fotograf: Malwina Sulima
Modelki: Maja Wróbel/ New Age, Natasza Kolbuszewska/ Mango Models
Makijaż: Agnieszka Główczyńska
Fryzury: Michał Wawrzeniec
Stylizacja: Michalina Ostrowska
Dyrektor Artystyczny: Rafał Tylicki
Produkcja: Rafał Tylicki Art & Creative