Klif x Fashion Studio

customer experience w nowym wydaniu

Jakie kolory i wzory królują w tym sezonie? W jaki sposób podkreślić atuty sylwetki, a może jak subtelnie ukryć jej mankamenty? Te pytania są częstym towarzyszem w trakcie zakupowego ferworu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Galeria Klif w Warszawie oraz Gdyni wprowadza unikatowy na polskim rynku serwis KLIF | FASHION STUDIO. Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym kroku – zarówno podczas wizyty w Galeriach Klif, jak i w mediach społecznościowych obydwu centrów. 

Galerie Klif w Warszawie i Gdyni udowadniają, że współpraca z liderami opinii może nieść ze sobą szereg wartościowych treści i doświadczeń poprzez angażowanie nie tylko odbiorców, ale samego Influencera. W ramach KLIF I FASHION STUDIO znany w polskim show – biznesie oraz wśród fashion lovers– stylista Grzegorz Bloch prezentuje najnowsze trendy, porady oraz wyprzedażowe perełki, jak również zdradza tajniki doboru odpowiedniej stylizacji, dzięki którym każdy znajdzie swój idealny krój czy fason. Sprytne łączenie materiałów online z aktualną ofertą, jak również promocjami dostępnymi w Galeriach Klif oraz unikatowym customer experiencepozwala na aktywne wspieranie odwiedzających na każdym kroku i budowanie otwartej, modowej społeczności Klif. 

W okresie letnim skupiamy się na odważnych, festiwalowych stylizacjach, które pozwolą poczuć się fantastycznie na wszelkiego rodzaju imprezach, także tych typu „garden party”. Wakacje to taki moment, kiedy możesz w dowolny sposób bawić się kolorami i wzorami, ale nie zapominaj o prostych, ponadczasowych fasonach. Całą stylizację dopełnią dodatki, za sprawą których stworzysz swój własny, niepowtarzalny styl – doradza stylista Grzegorz Bloch.