Oskar Kacprzak

Sponsorowane

W White Noise wszystko zaczęło się od organizacji wydarzeń. Doświadczenie zdobyte podczas organizacji ponad pięciuset pokazów mody, dni prasowych czy konferencji prasowych sprawiły, że Oskar wraz ze swoją ekipą są jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży.

White Noise to nie tylko solidne portfolio. To także kolektyw kreatywnych osób, które postanowiły połączyć siły i zająć się kształtowaniem wizerunku marek i ich klientów. Z pieczołowitością zajmują się analizą potrzeb przez opracowanie odpowiedniej strategii i komunikacji po tworzenie wartościowych i angażujących treści do social mediów.

Do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Dbają o każdy szczegół i wiedzą jak istotne są detale. To właśnie one powodują, że są ekspertami w swoich dziedzinach.

Dotychczas Oskar wraz z White Noise miał okazję pracować z takimi osobami jak: Robert Kupisz, MMC, Gosia Baczyńska, Paprocki & Brzozowski oraz z takimi firmami jak Local Heroes, Sephora, H&M, Levi’s, Showroom czy Answear.


White Noise (tł. biały szum) – rodzaj szumu akustycznego o równomiernym natężeniu w każdej częstotliwości. Dźwięk o właściwościach uspokajających i poprawiających skupienie.