fot. materiały prasowe Laurastar

Laurastar Iggi

Sprzymierzeniec domowej higieny

Obecna sytuacja na świecie narzuca nam rygor zwiększonej higieny osobistej. Maseczka, dezynfekcja i dystans to podstawowe zasady ochrony naszego zdrowia w czasach pandemii. Jeśli jednak chcemy zwiększyć nasze bezpieczeństwo, zasady higienizacji naszego otoczenia i osobistych rzeczy wymagają dodatkowych środków ochrony.

W tym miejscu z pomocą może nam przyjść Iggi – nowa, kompaktowa parownica szwajcarskiej marki Laurastar, która wyeliminuje 99,9% wirusów, roztoczy i bakterii z prasowanych materiałów i powierzchni nią traktowanych.

Z higienizującą parownicą Iggi pozbędziesz się wirusów, roztoczy i drobnoustrojów już przy pierwszym wyrzucie pary! 

Najnowszy członek rodziny Laurastar – Iggi – to pierwsza na rynku wysokiej jakości kompaktowa parownica, która w mgnieniu oka odkazi ubrania oraz przedmioty, którymi otaczamy się na co dzień. Oznacza to, że można za jej pośrednictwem pozbyć się niebezpiecznych bakterii i wirusów np. z wejściowej klamki czy ubrań po skorzystaniu z transportu publicznego. Doskonale sprawdzi się również w przypadku ochrony odzieży i zabawek małych dzieci. Dzięki higienizującej parownicy Laurastar Iggi, kilka prostych ruchów wystarczy, by pozbyć się mikroorganizmów utrudniających nam codzienne zdrowe funkcjonowanie. 

Higienizująca parownica Laurastar Iggi korzysta z innowacyjnej technologii DMS, co oznacza, że wytwarza ona Ultradelikatną Suchą Parę – szybką, silnie działającą i suchą. Eliminuje ona chorobotwórcze mikroorganizmy, które mogą pozostać w tkaninach nawet po praniu w pralce. Zarówno krótkie cykle prania, jak i pranie w niskich temperaturach (30-40°C), szczególnie kiedy tkaniny były narażone na długotrwałą ekspozycję na czynniki potencjalnie szkodliwe, nie gwarantuje pozbycia się zarazków i bakterii z pranych materiałów. Natomiast Ultradelikatna Sucha Para Laurastar rozprawi się z nimi w zaledwie kilka sekund. Badania naukowe przeprowadzone przez niezależne szwajcarskie laboratoria wykazały, że para DMS dogłębnie i naturalnie oczyszcza tkaniny, eliminując 99,9% wirusów, w tym koronawirusy, bakterii, grzybów oraz 100% roztoczy. 

Oczyszcza materiały i przedmioty codziennego użytku, rozprostowuje zagniecenia 

Dzięki temu, że parownica Laurastar Iggi jest bardzo poręczna i niezwykle wydajna, umożliwia ona oczyszczanie i odświeżanie wszystkich rodzajów tekstyliów, takich jak odzież, pluszowe zabawki, a także poduszki, narzuty czy zasłony. Skuteczność DMS doskonale sprawdzi się również na przedmiotach codziennego użytku: zabawkach, kaskach, klamkach, okularach, portfelach, itp. 

Dodatkową zaletą jest to, że siła i ciśnienie Ultradelikatnej Suchej Pary Laurastar potrafi rozprostować zagniecenia, „odmłodzić” nawet te najdelikatniejsze tkaniny i przywrócić ich dawny kształt i wygląd. 

W ten sposób Iggi stanie się Twoim partnerem w wykonywaniu codziennych obowiązków i już po chwili nie będziesz mógł sobie wyobrazić jego braku.  Kompaktowy rozmiar sprawdzi się również w podróży.

IGGI to technologia i design zamknięte w jednym, małym urządzeniu 

Higienizująca parownica Laurastar Iggi została uhonorowana prestiżową nagrodą iF Design Award 2020. Zaprojektowana w Szwajcarii, posiada wszystkie zalety, dzięki którym marka Laurastar stała się rozpoznawalna i doceniana na rynku światowym: innowacyjne technologie, niepowtarzalny design oraz nieporównywalna wydajność. Po włączeniu Iggi osiąga temperaturę 145°C w rekordowym czasie 2,5 minuty. Całkowicie napełniony zbiornik na wodę pozwala na ok. 7-minutowy, ciągły wyrzut pary – to wystarczająca ilość czasu, aby zdezynfekować najczęściej dotykane przedmioty czy wygładzić kompletny strój do pracy. Kompaktowy, +9+łatwy w przechowywaniu, poręczny – nie zajmie wiele miejsca nawet w bagażu podręcznym. 

Zestaw zawiera urządzenie główne, rękawicę ochronną, butelkę do napełnienia zbiornika oraz pokrowiec do przenoszenia urządzenia. Piękne i stylowe opakowanie idealne będzie dla tych, którzy będą chcieli podarować parownicę IGGI w prezencie.