fot. materiały prasowe

Karin Ann: W odpowiedzi na hejt…

Okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji, odważna, buntownicza, nie boi się przesuwać granic i eksperymentować – Karin Ann powraca z nowym, bezkompromisowym singlem „looking at ****”.

Dorastała w konserwatywnym kraju. Jej piosenki, to przede wszystkim mocne, głębokie teksty, będące odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość. Zdrowie psychiczne, seksizm, rasizm, nienawiść, poglądy, religia – to tematy, z którymi mierzymy się na co dzień. W najnowszym utworze postanowiła rozprawić się z hejtem. Piosenka „looking at ****” jest, jak mówi sama wokalistka  – „rodzajem zabawnej, sarkastycznej wiadomości napisanej do ludzi, którzy okazywali jej nienawiść”.

Najnowszy singiel, który właśnie ma swoją światową premierę, powstał z niezwykle cenionym w branży muzycznej producentem Mattem Schwartzem. Teledysk wyreżyserował Simone Peluso znany ze współpracy z Måneskin i Fedezem (mężem Chiary Ferragni).  Od dziś „looking at ****” posłuchać będzie można na Spotify i Tidal, kanałach społecznościowych Karin Ann oraz w rozgłośniach radiowych.