Woolrich Wiosna-Lato 2022

W najnowszej kolekcji Woolrich na sezon wiosna-lato 2022, ciepła pora roku nadchodzi wielkimi krokami. Marka w tym sezonie zaprasza do korzystania z łagodniejszej pogody i zabiera w podróż z dala od zgiełku miasta, gdzie umysł i ciało łączy się z naturą. 

W tym sezonie królują lekkie materiały oraz wibrujące, kolorowe printy – reinterpretacja kamuflażowych motywów i ubiegłych wzorów. Nowe spojrzenie na kamuflażowy motyw widać w kurtce Easton Field, gdzie łagodna zieleń spotyka się z wibrującym pomarańczowym oraz w sukience Wilderness, która łączy kamuflaż z elementami kwiatowymi. 

W nadchodzącej kolekcji, linia męska oferuje wodoodporną kurtkę Trek Printed, wyróżniającą się ze względu na swoją charakterystyczną technikę farbowania. Z kolei dla kobiet, Woolrich proponuję oversizowy model parki Meshoppen Long Light wykonanej w dwóch kolorach z nylonu. 

Woolrich niezmiennie łączy w swojej kolekcji na sezon wiosna/lato 2022 pasję oraz chęć obcowania z naturą, oferując przy tym najlepszą jakość dla tych, którzy kochają spędzać czas na powietrzu.