Dr Smile – niewidoczne nakładki z widocznym rezultatem

DR SMILE to jedna z firm proponujących innowacyjne leczenie ortodontyczne niewidocznymi nakładkami. Estetyczne, zdrowotne, ale przede wszystkim budujące pewność siebie. Mając proste, zdrowe, białe zęby uśmiechamy się częściej, a to z kolei sprawia, że czujemy się atrakcyjniej i bardziej komfortowo we własnym ciele. Prawidłowo ustawione zęby to także większy komfort podczas jedzenia i mówienia.

Chcielibyście odmienić swój uśmiech? Teraz jest ku temu okazja. W listopadzie DR SMILE przygotowało dla wszystkich specjalną ofertę cenową – rabat na leczenie w wysokości 1000 zł oraz bezpieczny i profesjonalny zestaw wybielający zęby o wartości 900 zł gratis.

O co chodzi w leczeniu DR SMILE?

DR SMILE zebrał doświadczenia pacjentów, którzy chcieli pozbyć się problemu krzywych zębów i dzięki nowej technologii stworzył rozwiązanie, dzięki któremu można uporać się z tematem szybciej, łatwiej i wygodniej.

Krok pierwszy – wizyta

Wszystko zaczyna się na stronie drsmile.pl, na której można umówić wstępną wizytę informacyjną w partnerskim gabinecie stomatologicznym DR SMILE (sieć gabinetów obejmuje zasięgiem większość miast w Polsce). Wizyta jest całkiem darmowa i niezobowiązująca, a w wielu miastach można dotrzeć na nią Uberem, za którego zapłaci DR SMILE. W czasie wizyty profesjonalista oceni, czy zęby nadają się do leczenia metodą nakładkową i jeśli tak – wykona skan 3D. W ciągu kilku minut skaner zrobi kilka tysięcy dokładnych zdjęć, na podstawie których powstanie niezwykle dokładny, cyfrowy model zębów. Posłuży on do przygotowania planu leczenia.

Krok drugi – plan leczenia

W kilka dni po wizycie, pacjent otrzyma indywidualny plan leczenia. Znajdą się w nim informacje na temat długości leczenia, całkowitej ceny i dokładna symulacja 3D obrazująca sposób, w jaki ustawienie zębów ulegnie zmianie. Zasady są niezwykle jasne – cena jest pełna i ostateczna, a jeśli prawidłowo prowadzone leczenie nie przyniesie efektów widocznych na symulacji 3D, DR SMILE bezkosztowo zapewni kontynuację. Koszt leczenia można rozłożyć na raty, samodzielnie ustalając parametry finansowania.

Krok trzeci – produkcja nakładek i leczenie

Gdy pacjent zaakceptuje przedstawiony plan leczenia, rusza produkcja specjalnych nakładek prostujących – idealnego odwzorowania zębów pacjenta zaprojektowanego w taki sposób, aby ostrożnie, lecz nieustannie wywierać nacisk na zęby, zmieniając ich ustawienie. DR SMILE produkuje swoje nakładki z opatentowanego materiału ClearQuartz®, który łączy w sobie dużą wytrzymałość, odpowiednią elastyczność i praktycznie przezroczysty wygląd, dzięki czemu pozostają niemal niewidoczne na zębach. Nowoczesne laboratoria DR SMILE znajdują się w Niemczech i USA i stamtąd też trafiają w przesyłce prosto do drzwi pacjenta. 

Pacjent może rozpocząć już leczenie, które sprowadza się do noszenia nakładek przez 22 godziny dziennie i wymianie kompletu nakładek co 2 tygodnie (pacjent otrzymuje od razu nakładki na wszystkie etapy leczenia).

I co dalej?

Co niezwykle istotne – przez cały okres trwania leczenia opiekę zapewnia aplikacja DR SMILE (dostępna na iOS i Android). Aplikacja regularnie prosi o przesłanie zdjęcia zębów (aby specjaliści DR SMILE mogli monitorować postęp leczenia), umożliwia uzyskanie pomocy przez live chat i przypomina o wymianie nakładek.

Znacznej większości pacjentów aplikacja zastępuje wizyty kontrolne w gabinecie dentystycznym, jednak jeśli pacjent preferuje tradycyjną kontrolę, w każdej chwili może umówić taką wizytę w aplikacji.

Pozostaje stosować się do wszystkich wskazówek i czekać na efekty, które widać znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnej metody. Cel leczenia osiągnąć można już w ciagu 4 do 9 miesięcy.

zastępca redaktora naczelnego, redaktorka działu kultura