Kasia Tusk i jej stylizacje na Święta

Jest jedną z najbardziej stylowych polskich blogerek modowych i jedną z najbardziej wytrwałych, jeśli chodzi o dzielenie się na swoim blogu inspirującymi stylizacjami. W tym tygodniu zabrała nas z sobą na zakupy świątecznego drzewka. Nawet taka okazja była idealną do stworzenia wyjątkowej stylizacji. 

 Są takie momenty w roku, w których pośpiech nadaję codzienności miłego akcentu. W piątek w Trójmieście spadł śnieg i jak zwykle sprawił, że ustalony wcześniej harmonogram dnia musiał ulec rozluźnieniu. Odśnieżanie samochodu, szybki powrót do domu po rękawiczki, bitwa na śnieżki z mężem (a raczej jednostronne bombardowanie). Trochę nerwów, gdy biegnę spóźniona po śliskim chodniku na spotkanie. A później miłe powroty do domu – mijam przechodnia z choinką pod pachą i cieszę się na myśl o herbacie i przygotowywanie girlandy z gałązek jodły. Zaraz będę w domu i wskoczę w dresy!

Postawiła na idealny duet kolorystyczny, czyli głęboką czerń i czekoladowy brąz. Do stylizacji nieco bardziej oficjalnej wybrała kozaki marki Kazar, które doskonale uzupełniły outfit. Dla szukających ponadczasowych modeli butów w nowoczesnej odsłonie ta propozycja jest bez wątpienia trafiona, idealnej wysokości obcas jest gwarancja wygody. 

Nikt nie zaprzeczy temu, że blogerka nawet z choinką pod pachą wygląda niezwykle stylowo i modnie.