Kim jesteśmy?


OCZY.MAG to miejsce, które od 2017 roku zrzesza zjawiska, ludzi oraz ciekawostki ze świata mody, kultury i sztuki. Stawiamy na autorskie teksty, które nie są obojętne na otaczający nas świat. Cenimy to co piękne, użyteczne i „z duszą”. Wyróżniamy się podejściem do każdego tematu.

Realizujemy je z pasją i pełnym zaangażowaniem. U nas nie znajdziesz plotek, ścianek i tego co nieistotne.

Uważamy, że oczy są pierwszym bodźcem jaki jest przy kontakcie z czymkolwiek. To nimi „patrzymy” na świat i – nie ma co ukrywać – osądzamy, wydajemy wyrok. Dopiero potem słuchamy i odczuwamy innymi zmysłami.

Co oferujemy?


Produkcja i publikacja unikalnego contentu

Influencer marketing

Organizacja sesji/planów zdjęciowych

Prowadzenie social mediów

Organizacja wydarzeń promocyjnych

Dlaczego warto?


Na rynku jesteśmy już pięć lat. Przez ten czas mogliśmy stworzyć miejsce rozpoznawalne i dostarczające content wysokiej jakości. Oprócz artykułów sponsorowanych możemy pochwalić się w swoim portfolio realizacją planów sesji zdjęciowych, eventów czy współprac komercyjnych dla marek odzieżowych.

Dla nas każda współpraca to szansa na kreatywne podejście do tematu.

Współpracujemy z osobami równie kreatywnymi jak my sami. Stanowimy zgrany zespół, który uzupełnia się swoimi umiejętnościami. Każdą współpracę realizujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na każdy kreatywny i niestandardowy pomysł.

Star Zienkiewicz/photo: Mateusz Grzelak for OCZY.MAG

Infleuncer Marketing


Wiemy, że publikacje samych treści w magazynie online nie zawsze są tym czego w pełni oczekuje Klient, dlatego proponujemy także działania z liderami opinii. Potrafimy zarządzać budżetem oraz uzyskiwać oczekiwane efekty.

Mamy bardzo duże doświadczenie w pracy również z dużymi Klientami i szeroką bazę kontaktów z influencerami oraz osobami znanymi publicznie. Prowadzimy kampanie zarówno wizerunkowe jak i sprzedażowe.

Dzięki swojemu profesjonalizmowi potrafimy zaoferować konkurencyjne 

stawki współprac z największymi w branży.

Skontaktuj się z nami


krzysztof@oczy-mag.pl

+48 791 791 838

Zaufali nam m. in.