Atelier Maciej Zień

Maciej Zień to jeden z najbardziej znanych polskich projektantów. Tym razem otworzył przed nami drzwi swojego atelier. Zajrzycie razem z nami do środka. Atelier Maciej Zień przy ul. Belwederskiej 9 w Warszawie to nowa przestrzeń wypełniona projektami Macieja (nie tylko modowymi).

Maciej Zień zaprojektował również wnętrze showroomu. Na ścianach pojawiły się wielkoformatowe płytki imitujące wzór marmuru, na podłogach dywany z linii stworzonej również przez projektanta. Całe pomieszczenie zostało oświetlone lampami projektu Macieja Zienia.

W showroomie pojawiły się kreacje z ostatniej kolekcji „Mojo”, a także szeroki wachlarz akcesoriów projektu Macieja Zienia, wśród nich premierowa kolekcja butów sygnowana jego nazwiskiem, torebek oraz biżuterii.

Nie zabrakło oczywiście miejsca dla kolekcji ślubnej. Na przyszłe Panny Młode czeka duża garderoba, w której przy kieliszku prosecco będą mogły wybrać nie tylko wymarzoną kreację, ale również uzupełnić stylizację o kryształowe kolczyki, szpilki autorstwa Macieja Zienia oraz kopertowe, eleganckie torebki. Wszystkie elementy zachowane są w kolorystce złamanej bieli.

Showroom Atelier Maciej Zień przy ul. Belwederskiej 9 w Warszawie to miejsce, w którym moda spotyka się z wnętrzami. Jest to obowiązkowy punkt na mapie stolicy dla wszystkich miłośników dobrego stylu.