Peakapre

Peakapre to marka, która narodziła się w sercu Justyny Kawa podczas wędrówek górskimi szlakami. Jest odpowiedzią na poszukiwanie ubrań, które połączą najwyższej jakości materiały, wygodne kroje, staranne wykończenia z jednoczesnym świadomym dbaniem o Matkę Ziemię.

To marka, która skupia wokół siebie społeczność ludzi podróżujących i żyjących świadomie, których łączy zamiłowanie do odkrywanie świata i wolności.

Peakapre to Kapra Team – Dziewczyny Kozice, które odkrywają i potrafią dzielić się pięknem przyrody nie tylko tym z 2000 m n.p.m., a także z pobliskiego lasu. Kapra Team potrafi zmieniać marzenia w rzeczywistość i stawia na konkretne rozwiązania by dbać o Matkę Ziemię. Pierwszym krokiem jest przekazywanie procentu ze sprzedaży ubrań na wsparcie Babiogórskiego Parku Narodowego.

Jeśli poczujesz, że to jest Tobie bliskie – dołącz do nas. Kapra Team jest otwarty dla wszystkich, którzy kochają naturę i chcą dokonywać świadomych wyborów.”

Justyna Kawa

Zobacz – Peakapre to świat pokazany za pomocą autorskich ilustracji w formie nadruków, które niosą wielowymiarową treść związana z naszym połączeniem z przyrodą.

Dotknij – poznasz miękkość i jakość materiałów, staranność wykończenia. Wszystkie materiały wybieramy sami spośród dzianin najwyższej jakości tzw. premium.

Załóż – odkryjesz, że noszenie tych ubrań to nie tylko wygoda, a także przyjemność. Dzieje się tak dzięki temu, że szyjąc ubrania z polskimi szwalniami dbamy o jakość wykonania każdego
z nich.

Wybierz – w kolekcji Peakapre – znajdziesz bluzy, bluzy z kapturem różnej długości, t-shirty, longsleeve i czapki wszystko ze starannie zaprojektowanym każdym szczegółem. Od stworzonych dla marki autorskich sznurków do kapturów, aż po nieoczywiste nadruki pełne treści i ukrytych znaczeń. W ramach jednego stylu stworzono kilka wersji – aby każdy znalazł wśród nich coś dla siebie.

Pomagaj – Nosząc ubrania Peakapre wspólnie dbamy o przyrodę, a procent ze sprzedaży będzie przeznaczony by wspierać to co kochamy – naturę.

Dlaczego nazwa Peakapre (czyt. pikapre)

Justyna Kawa, kreatywna Kozica, założycielka marki, wyjaśnia z uśmiechem, że – to połączenie wyrazów peak (szczyt) i capra (kozica) – bo w końcu pomysł na markę narodził się wysoko w górach.

Kolekcja Peakapre Moments

To szaleństwo i kontemplacja w jednym. Jeśli po wędrówce w górach siadasz w wygodnym fotelu lub kładziesz się na karimacie, lecz wciąż lekko unosisz się ponad powierzchnią ziemi, jeśli myślisz o odcięciu się od świata i marzysz o podróżach z kubkiem ciepłej herbaty w ręku, to kolekcja Peakapre jest właśnie dla ciebie – miękka, wygodna i stylowa. Kolekcja, która wiele mówi o tobie – świadomej, spełnionej, mądrej i niezależnej kobiecie.

Całość kolekcji utrzymana w jasnej kolorystyce z przewagą bieli oraz zgaszonego różu opowiada o radości jaką jest wędrówka wśród przyrody i kontemplacja tego co nas otacza, a często znajdowanie nowej drogi do samej siebie – bo każdy moment jest ważny.

Cała kolekcja dostępna na https://peakapre.pl/